Úvod Správy Spokojnosť s bodmi a prístupom do šesťdesiatej minúty

Spokojnosť s bodmi a prístupom do šesťdesiatej minúty

Názory trénerov po zápase 8. kola Corgoň ligy 2013/14 ŠK Slovan Bratislava – ViOn Zlaté Moravce.

Názory trénerov po zápase 8. kola Corgoň ligy 2013/14 ŠK Slovan Bratislava – ViOn Zlaté Moravce (2:0):

Jozef Valovič (tréner Slovana): „V prvom polčase sme zvolili náročný spôsob hry. Snažili sme sa atakovať súpera na jeho polovici. Darilo sa nám to a okrem dvoch gólov sme mali ďalšie dve-tri veľmi dobré príležitosti, ktoré sme nepremenili. Hráčov sme cez prestávku nabádali, aby vo výkone pokračovali, prišlo však určité uspokojenie. ViOn aj u nás potvrdil rast výkonnosti, veď z posledných štyroch dueloch získal desať bodov. V druhom polčase dokázal kombinovať v strede poľa, nám sa však podarilo udržať čisté konto, čo je dobrá vizitka defenzívy. Dosiahli sme cenné víťazstvo, ale musíme ďalej pracovať na tom, aby sme udržali vysoké tempo až do konca zápasu. Určite nám k lepším výkonom pomôžu aj diváci. Ich podpora nám stále chýba. Hráme v chladnom prostredí a aj dnes sa to v druhom polčase prejavilo na hre mužstva. Na našu psychiku trochu vplývalo aj víťazstvo Senice, ktorá tak pred nami získala štvorbodový náskok. Chceli sme ho opäť znížiť na rozdiel jedného bodu, čo sa nám podarilo. S tým sme spokojní a s prístupom hráčov do 60. minúty tiež.“

Branislav Mráz (tréner ViOn-u): „Gratulujem domácim k víťazstvu. My sme toho na úspech predviedli málo. Najmä v prvom polčase bol náš herný prejav ustráchaný. Slovan to využil, dal dva góly a dostal sa na koňa. Po zmene strán sme chceli s výsledkom niečo urobiť. Možno nám chýbala aj efektivita z posledných zápasov. V Nitre sme dali zo štyroch striel tri góly, doma proti Trnave z dvoch dva. Dnes nám to nevyšlo. Je pred nami prestávka, cez ktorú budeme pracovať na zlepšení formy. Uzdravujú sa nám hráči, čo tiež zvýši konkurenciu v mužstve. Verím, že v ďalších stretnutiach budeme zbierať body.“

Na turnaji sa predstaví šesť mužstiev so zahraničnou účasťou.
Pred týždňom sa na Tehelnom poli, aj za účasti hráčov A tímu Slovana, konal výber do prípraviek. Pozrite, ako to vyzeralo.

Majstrovské tričká si môžete zakúpiť na sobotňajšom zápase s Ružomberkom.