Úvod Správy Takmer dokonalý obrat o desiatich

Takmer dokonalý obrat o desiatich

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Juniori Slovana Bratislava sa aj v 2. kole III. ligy Západ predstavili na domácom ihrisku, tento raz proti nováčikovi zo Skalice. Zverenci Michala Salenku rovnako ako pred týždňom proti Novému Mestu po prvom polčase prehrávali a ich situácia vyzerala byť ešte zložitejšia v 65. minúte, keď po druhej žltej karte musel ísť z ihriska Lukáš Hutta. Aj o desiatich však dokázali belasí skóre otočiť zásluhou Tomáša Bagiho a Kamila Kopúnka, ktorí skórovali aj v prvom kole. Výsledok 2:1 však naši juniori neudržali a tri minúty pred koncom inkasovali gól na konečných 2:2.

Mladší dorastenci Slovana pokračujú v dosahovaní odlišných výsledkov. Tím U17 po Ružomberku podľahol aj Senici 0:2, keď oba góly inkasoval v rozpätí troch minút v úvode druhého dejstva. Naopak, U16 je zatiaľ stopercentná, Záhorákov zdolala 3:2.