Úvod Správy Sami sme postavili Žilinu na nohy

Sami sme postavili Žilinu na nohy

Názory trénerov po zápase ŠK Slovan – MŠK Žilina.

Názory trénerov po zápase 13. kola Corgoň ligy ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina (0:1):

Karel Jarolím (tréner Slovana): „Samozrejme, nemôžem byť spokojný, predovšetkým s výsledkom. Dobre sme začali, ale lacnými stratami lopty sme sami postavili Žilinu na nohy. V prvom polčase sme zle reagovali na prihrávky za obranu, po prestávke to už bolo lepšie. Myslím si, že sme sa mali viac tlačiť dopredu, no napriek tomu sme si vytvorili dosť príležitostí na to, aby sme aspoň raz skórovali. Naopak, nedohrali sme jednu akciu, z ktorej sme inkasovali gól, a to rozhodlo. Z nášho pohľadu sa zdalo, že v závere došlo k stiahnutiu nášho hráča v šestnástke, musím si túto situáciu pozrieť na zázname. Nič to však nemení na skutočnosti, že sme stratili všetky body. Žilina dokázala svoju skúsenosť. Napriek tomu, že nemala veľa šancí, dosiahla dobrý výsledok.“

Pavel Hapal (tréner Žiliny): „Som rád, že sa nám podarilo nad Slovanom vyhrať. Okrem úvodu som spokojný aj s predvedenou hrou. Prvých 10-15 minút nám vôbec nevyšlo. Súper nás prehrával, no postupne sme sa dostali do zápasu. Veľmi dobre sme bránili, čo bol základ dnešného úspechu. Škoda, že sme nepridali ešte poisťujúci gól, takto bol výsledok otvorený až do konca.“

David Strelec nielen o zápase v Dunajskej Strede.
Vstupenky budú v predaji výhradne online.