Úvod Správy Prvou posilou Srb Josimov

Prvou posilou Srb Josimov

Do Slovana Bratislava prichádza srbský ľavý obranca Miloš Josimov z FK Donji Srem.

ŠK Slovan Bratislava angažoval srbského futbalistu Miloša Josimova. Dvadsaťosemročný ľavý obranca, ktorý bol v uplynulej sezóne kapitánom tímu FK Donji Srem, podpísal s úradujúcim slovenským šampiónom dvojročnú zmluvu s opciou.

Hoci transfer bude možné formálne uzavrieť až po 15. júni, keď sa na Slovensku začína letný prestupový termín, Josimov by sa mal zapojiť do prípravy belasých už od úvodného tréningu v utorok 11. júna.

Miloš Josimov hrával vo svojej doterajšej kariére vo viacerých srbských kluboch a postupne sa vypracoval na jedného z najlepších hráčov na svojom poste na domácej scéne. V sezóne 2011/12 pomohol FK Donji Srem k postupu do najvyššej súťaže. V nedávno skončenom ročníku obsadil jeho tím ako nováčik 11. miesto. Josimov sa navyše dostal do ideálnej zostavy Jelen Super ligy a záujem oňho prejavil aj majstrovský Partizan Belehrad, ktorý mal v najlepšej jedenástke súťaže päťnásobné zastúpenie.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasujte za parádne nožničky v podaní nášho kanoniera.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.
Mitch Apau uzavrel vydarenú jesennú časť svojím tretím gólom za Slovan.

Neprehliadnite

Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.