Úvod Správy A-tím Prvou posilou Srb Josimov

Prvou posilou Srb Josimov

Do Slovana Bratislava prichádza srbský ľavý obranca Miloš Josimov z FK Donji Srem.

ŠK Slovan Bratislava angažoval srbského futbalistu Miloša Josimova. Dvadsaťosemročný ľavý obranca, ktorý bol v uplynulej sezóne kapitánom tímu FK Donji Srem, podpísal s úradujúcim slovenským šampiónom dvojročnú zmluvu s opciou.

Hoci transfer bude možné formálne uzavrieť až po 15. júni, keď sa na Slovensku začína letný prestupový termín, Josimov by sa mal zapojiť do prípravy belasých už od úvodného tréningu v utorok 11. júna.

Miloš Josimov hrával vo svojej doterajšej kariére vo viacerých srbských kluboch a postupne sa vypracoval na jedného z najlepších hráčov na svojom poste na domácej scéne. V sezóne 2011/12 pomohol FK Donji Srem k postupu do najvyššej súťaže. V nedávno skončenom ročníku obsadil jeho tím ako nováčik 11. miesto. Josimov sa navyše dostal do ideálnej zostavy Jelen Super ligy a záujem oňho prejavil aj majstrovský Partizan Belehrad, ktorý mal v najlepšej jedenástke súťaže päťnásobné zastúpenie.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vasil Božikov sa po návrate z reprezentačného zrazu teší na ligový zápas so Zlatými Moravcami.
Klub vyvodí dôsledky voči Michalovi Šullovi za porušenie životosprávy.
O vaše hlasy sa uchádzajú Moha, Kornel Saláta a Andraž Šporar.

Neprehliadnite

Opäť o krok bližšie. Stavebné práce na novom Tehelnom poli pokračujú v rýchlom slede, po osadení sedadiel sa začína s prácami na hracej ploche.
Róbert Mak je jednou z hviezd, ktoré svoju kariéru začali práve na Tehelnom poli. Slovenský reprezentant robil v Slovane prvé futbalové kroky a v belasom prešiel prípravkami i žiackymi kategóriami. Dodnes v dobrom spomína na Slovan a má sen si raz zahrať za najúspešnejší slovenský klub na Tehelnom poli...
Názory trénerov po zápase 10. kola Fortuna ligy 2018/19 FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (1:2).

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.