Úvod Správy Takéto zápasy dajú hráčom veľa

Takéto zápasy dajú hráčom veľa

Hodnotenie trénera ŠK Slovan Bratislava Samuela Slováka po prípravnom zápase s Crvenou zvezdou Belehrad.

Hodnotenie trénera ŠK Slovan Bratislava Samuela Slováka po prípravnom zápase s Crvenou zvezdou Belehrad (0:1):

„Je veľmi dobré, že sa stretávame s klubmi, ktoré sú minimálne na takej úrovni ako my, ak nie aj lepšie, ako napríklad Steaua. Aj Crvena zvezda bola pre nás výborným súperom. Hráčom takéto konfrontácie dajú veľa. Dnes to bol zaujímavý duel. V prvom polčase bol lepší súper, v druhom my. Mohli sme dať tri góly. Naše šance sme však nevyužili, a naopak Srbi skórovali z brejku. S našou hrou po prestávke som však spokojný, rovnako aj s doterajším priebehom sústredenia. Hráme ťažké zápasy, trénujeme na kvalitných ihriskách. Verím, že sa domov vrátime pripravení tak, aby sme jarnú časť sezóny zvládli.

Žiaľ, pravdepodobne sa zranil Erik Čikoš, ktorý sa vracia do zápasov po dlhšom čase. Zatiaľ je príliš skoro na to, aby sme hovorili o charaktere jeho zranenia. Uvidíme, ako sa bude jeho stav vyvíjať. Všetci veríme, že to nebude vážne.“

Belasých reprezentuje stredný obranca Robert Tománek.
Aktuálna informácia o končiacich zmluvách hráčov.
V sobotu oslávime 105. narodeniny ŠK Slovan Bratislava! Naším súperom bude Žilina. Ktorý gól proti MŠK, na novom Tehelnom poli, bol doposiaľ najkrajší? Napíšte do komentára.