Úvod Správy Poďme si zasúťažiť!

Poďme si zasúťažiť!

Hraj o nový belasý dres Slovana a obraz, na ktorom drží Alexander Horváth trofej PVP.

Okrem, už avizovaných aktivít, ktoré sme pre vás pripravili na nedeľný večer, sme opäť pripravení aj na našich súťaženiachtivých fanúšikov.

Obľúbené kopanie jedenástok jednému z našich brankárov vystrieda súťaž v kopaní na prázdnu bránu. A aby to nebolo tak jednoduché, kopať sa bude až z polovice ihriska. Víťazi sa môžu tešiť na atraktívne ceny, víťaz získa nový dres Slovana. Pripomíname, že o 18:50 sa budú do hľadiska vhadzovať tri tenisové loptičky a tí fanúšikovia, ktorí si ich chytia si cez prestávku ligového zápasu môžu zmerať sily v presnosti svojich striel. Prosíme tých, ktorí budú mať šťastie a chytia si tenisovú loptičku, nech sú pripravení pri krytej tribúne pri vstupe pre VIP hostí hneď na začiatku prestávky zápasu.

Niečo pre belasých encyklopedistov

Naša ďalšia súťaž je už časom overená a našim fanúšikom dobre známa. Dnes sme vplávali aj do vôd dávnejšej histórie a naša dnešná otázka znie: Kto bol vo finále česko-slovenského pohára v roku 1982 súperom nášho Slovana a akým presným výsledkom sa tento prestížny zápas skončil? Všetky svoje odpovede posielajte na náš e-mail sutaz@skslovan.com a nezabudnite uviesť kontaktné údaje.

Cena pre výhercu, ktorú venoval náš partner Fotolab, je možnosť odniesť si obraz na plátne o rozmeroch 80x60 cm, na ktorom je vyobrazený kapitán Slovana Alexander Horváth s trofejou za víťazstvo vo finále PVP z roku 1969, ktorá mu bude osobne odovzdaná do rúk kapitánom ŠK Slovan Igorom Žofčákom na najbližšom domácom zápase proti Ružomberku.