Úvod Správy Štvorici hráčov sa skončilo hosťovanie v Slovane

Štvorici hráčov sa skončilo hosťovanie v Slovane

Po uplynulej sezóne vypršalo hosťovanie štyrom hráčom A mužstva, s ktorými Slovan nepredĺžil zmluvu.

Káder Slovana Bratislava pred nadchádzajúcou sezónou zatiaľ opustili hráči Ondřej Smetana, Roman Konečný, Nika Piliev a Mário Pečalka, ktorým vypršalo hosťovanie a klub si na nich neuplatnil opciu. Slovan Bratislava taktiež opúšťa rýchlonohý krídelník Branislav Obžera, ktorý dlhodobo laboroval s vážnymi zraneniami. 

„Hráčom Romanovi Konečnému a Máriovi Pečalkovi u nás skončilo hosťovanie a klub si neuplatnil opciu na prestup. Pečalkovi naďalej pretrváva zranenie v oblasti chrbta a teda pre klub by nebol plnohodnotným hráčom, čo je obrovská škoda, pretože futbalové kvality Mária sú nespochybniteľné.“ vyjadril sa Petr Kašpar

Káder belasých pred nadchádzajúcou sezónou doposiaľ posilnili hráči Lester Peltier, Nicolas Gorosito, Filip Hlohovský, Michal Švec a Miloš Obradovič. 


Slovan TV
Aktuálne novinky
Klubová legenda Ján Švehlík dnes oslavuje svoje 69. narodeniny.
Vyjadrenie klubu k aktuálnym otázkam ohľadom prípadných transferov do kádra.
Prvý gól na novom Tehelnom poli bol doslova prenádherný. Akcia začala u Čavriča, pätička na Šporara a excelentné zakončenie Mohu.

Neprehliadnite

Prvý gól na novom Tehelnom poli bol doslova prenádherný. Akcia začala u Čavriča, pätička na Šporara a excelentné zakončenie Mohu.
Priamy prenos z dnešného prípravné zápasu medzi ŠK Slovan Bratislava a Sigmou Olomouc. Stretnutie sa hrá na novom štadióne na Tehelnom poli o 17.00 h.
Prinášame organizačné a bezpečnostné pokyny k prípravnému zápasu s Olomoucom.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.