Vstupenky na pohár v Košiciach v online predaji

Pohárový zápas odohráme v Košiciach v stredu o 18:00.

Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia si vstupeniek na štvrťfinálový zápas Slovnaft Cupu MFK Košice - ŠK Slovan Bratislava.

Zápas sa uskutoční v stredu, 12.03.2025 o 18:00 hod. a vstupenky si môžu naši fanúšikovia zakúpiť výhradne online na nižšie priloženom linku až do začiatku zápasu do 18:00 hod., po tomto termíne bude systém online predaja uzatvorený. Upozorňujeme našich fanúšikov, že predaj vstupeniek pred sektorom hostí nebude možný.

Link na kúpu vstupeniek -> https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/slovnaft-cup-fc-kosice-sk-slovan-bratislava-sektor-hosti-2025-03-12/

Po otvorení na link kliknite na ´D1 – fans hostia´, v ktorom si vyberiete miesto a počet, max. 8 vstupeniek.

Cena vstupenky bola organizátorom stanovená na 8 eur, platba je možná len online cez platobnú bránu. Po úhrade vám príde vstupenka do e-mailu. V prípade, ak by neprišla, kontaktujte prosím priamo predpredaj.sk.

Zápas nebol nateraz organizátorom vyhlásený ako rizikový, no upozorňujeme našich fanúšikov, aby mali so sebou pre každý prípad zmeny aj platný preukaz totožnosti, kvôli jej overovaniu.

Spolu sme Slovan!

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia pred zápasom s BSC Young Boys.
Atmosféra, emócie, vášeň a energia tribún i nešťastný koniec zápasu – takto sme spolu žili počas zápasu s FC Kairat Almaty. Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí vytvorili fantastickú kulisu a podporili belasých.
Pozývame vás na zápas s BSC Young Boys.

Neprehliadnite

Štartuje voľný predaj vstupeniek. Na jedno konto si môžete zakúpiť maximálne 5 vstupeniek.
Pozrite si zostrih zo stretnutia.
Darovanie alebo vrátenie vstupenky je možné maximálne 2 hodiny pred začiatkom zápasu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.