Trest za chybu

Priebeh stretnutia sme mali vo svojich rukách. Jedno zaváhanie bolo potrestané gólom, myslí si Pavel Kováč.

Slovan má za sebou tohtosezónnu domácu rozlúčku. Neprebehla podľa predstáv. Od súboja s Košicami sa bez pochýb očakávalo viac ako iba jednogólová remíza.

„Je to ďalšia strata, ktorá nás mrzí. Mali sme zápas pod kontrolou. Nejaká chybička sa však vždy nájde. Súper nás tento raz kruto potrestal,“ smutne skonštatoval brankár Pavel Kováč.

Prvý polčas opäť nebol zo strany domácich oslnivý. Po zmene strán sa ale belasí dostali do vedenia a kontrolovali priebeh zápasu. Menej ako desať minút pred koncom stretnutia však prišiel košický úder v podobe vyrovnania.

„Bolo to v našich rukách. Veľa chýb sme tento raz v obrane nespravili. Za jedno malé zaváhanie sme pykali inkasovaním a stratou bodov,“ myslí si skúsený brankár v drese Slovana.

Záverečné vystúpenie nášho tímu na domácej pôde bolo výrazne ovplyvnené i výsledkami Žiliny a Trnavy. Po polčase obe mužstvá vyhrávali o dva góly, čo zrejme pohodu do kabíny neprinieslo.

„Počuli sme o priebežných výsledkoch. Ťažko povedať, či nás to ovplyvnilo. My hráme svoju hru a svoje stretnutia. Musíme sa pozerať a koncentrovať iba na ne. Dôležité sú naše výkony,“ zakončil Kováč.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 9. kola nadstavbovej časti Niké ligy 2024/25 o titul FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava (1:3).
FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 1:3.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Zbieraj body a získaj zaujímavé zľavy, darčeky, VIP zážitky, prednostné nákupy vstupeniek, vouchery do fanshopu a ďalšie odmeny.
Od 13.5. 14:00 hod. začína predaj permanentiek na novú sezónu 2025/26.
Sledujte LIVE od 14.30 h tlačovú konferenciu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.