Úvod Správy Fanúšikovia So vstupenkou či permanentkou s MHD na Slovan zdarma

So vstupenkou či permanentkou s MHD na Slovan zdarma

Táto novinka platí už od zápasu s FC Struga.

Zápasy ŠK Slovan Bratislava na Tehelnom poli budú pre fanúšikov od novej sezóny 2024/25 ešte dostupnejšie. Novinka sa týka jednoduchšej dopravy ako na zápas, tak aj zo štadióna naspäť domov.

Vstupenka na súťažné zápasy belasých i permanentka na celý ročník bude totiž pred výkopom i po jeho skončení zároveň slúžiť aj ako lístok na bratislavskú MHD.

Možnosť bezplatne sa so vstupenkou či permanentkou dopraviť na štadión budete mať tri hodiny pred oficiálnym výkopom stretnutia a dve hodiny po jeho skončení. Pri ceste na štadión či z neho naspäť domov sa pri kontrole cestovných lístkov stačí preukázať platnou vstupenkou, resp. permanentkou v elektronickej či tlačenej podobe.

Táto novinka platí už od zajtrajšieho zápasu 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s FC Struga.

Súčasťou dohody medzi ŠK Slovan Bratislava a Dopravným podnikom Bratislava bude aj možnosť posilnenia dopravy zo štadióna po skončení zápasov s vyššou očakávanou návštevou a so záverečným hvizdom v neskorších večerných, resp. nočných hodinách pri nižšej frekvencii či ukončení bežných denných spojov bratislavskej MHD.

Pre bezplatné cestovanie so vstupenkou či permanentkou môžete využiť jedny z viacerých zastávok MHD v blízkosti štadióna Tehelné pole.

V pešej dostupnosti štadióna sa nachádzajú zastávky Bajkalská (linky č. 39, 53, 60, 61, 63, 75, 78, 98) či Nová doba (električka č. 4 a autobusy č. 53, 75 a 98).

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasy z kabíny po odvetnom zápase v Severnom Macedónsku.
Názory trénerov po odvete 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 s FC Struga (2:1).
FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2.

Neprehliadnite

ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.
Aj David Strelec sa už v tejto chvíli nachádza v lietadle smerujúcom do Severného Macedónska.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.