Úvod Správy Liga Majstrov Naším prvým súperom FC Struga + prvá reakcia

Naším prvým súperom FC Struga + prvá reakcia

Spoznali sme nášho súpera v prvom kvalifikačnom kole Ligy majstrov.

Naším súperom v 1. kole kvalifikácie Ligy majstrov bude FC Struga zo Severného Macedónska. Rozhodol o tom dnešný žreb v Nyone.

Termíny prvého kvalifikačného kola najprestížnejšej európskej pohárovej súťaže sú stanovené na 9./10. júla a 16./17. júla.

Prvý duel by sme podľa žrebu mali odohrať doma 9./10. júla, odvetu vonku 16./17. júla. Presné hracie časy vám prinesieme po ich definitívnom potvrdení.

Pripomíname, že permanentkári majú vstup na domáci zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov zahrnutý v cene permanentnej vstupenky.

FC Struga vznikol v roku 2015. Získal dva majstrovské tituly, prvý v sezóne 2022/23, a druhý v nedávno skončenom ročníku, keď tesne predskočil konkurenta zo Škendija, keď oba tímy získali rovnaký počet bodov. V uplynulej sezóne bol blízko k prieniku do skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy. Na úvod síce v kvalifikácii Ligy majstrov nestačil na Žalgiris, po ´páde´ do predkôl Európskej konferenčnej ligy však vyradil Budučnost Podgoricu i Swift Hesperange. V play-off nestačil na islandský Breidablik po dvoch tesných prehrách 0:1. 

Prvá reakcia na žreb 

Vladimír Weiss ml., kapitán tímu: „Samozrejme, vieme, ako žreb dopadol, a vnímali sme ho. Nepozerali sme sa na to, koho z pätice možných súperov by sme chceli alebo nechceli. Rešpektujeme totiž každého protivníka, pričom prvé predkolá sú vždy veľmi ťažké. Pripravujeme sa, aby sme boli už hneď na prvý zápas čo najlepšie nastavení. Chceme toto prvé kolo zvládnuť, postúpiť, a pozitívne nastaviť fanúšikov do ďalšej sezóny.“

Správu budeme aktualizovať...

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.