Úvod Správy Vstupenky Primátor Bratislavy privítal majstrovský tím Slovana

Primátor Bratislavy privítal majstrovský tím Slovana

Vstupenka na zápas bude platiť aj ako lístok na MHD.

V pondelok v poobedňajších hodinách privítal primátor Bratislavy Matúš Vallo v Primaciálnom paláci majstrovské mužstvo Slovana s realizačným tímom. Majstrovský pohár Niké ligy tak našiel svoje miesto v jednom najvýznamnejších miest nášho mesta priamo v Primaciálnom paláci. Primátor Bratislavy Matúš Vallo pogratuloval nášmu mužstvu k zisku už 30 titulu a zaželal Slovanu ďalšie úspechy nielen v domácich súťažiach, ale aj európskych.

„V mene hlavného mesta SR Bratislavy a celej fanúšikovskej bratislavskej komunity, ktorá je tu naozaj veľká, vám chcem poblahoželať k zisku titulu a poďakovať vám za to, že ďalej budujete  túto legendárnu značku Slovan. Slovan naďalej vyhráva tituly, na ktoré  boli celé generácie fanúšikov Slovana zvyknutí“, privítal hráčov a realizačný tím Slovana a poďakoval sa im priamo primátor Bratislavy Matúš Vallo.

Mesto Bratislava a futbalový klub ŠK Slovan Bratislava nadviazali novú spoluprácu, ktorú odštartovali príjemným stretnutím v Primaciálnom paláci.

Primátor Matúš Vallo zároveň predstavil ďalší krok vzájomnej spolupráce medzi mestom Bratislava a Slovanom, ktorí naši fanúšikovia určite s radosťou privítajú. Fanúšikovia so zakúpenou vstupenkou na zápas Slovana sa pohodlne dostanú na zápas a zo zápasu MHD a vstupenka na zápas bude zároveň platným lístkom na MHD.
„Sme radi, že môže aj Bratislava podať pomocnú ruku a od júla bude vstupenka na futbalový zápas Slovana platiť aj ako vstupenka na mestskú hromadnú dopravu. Konkrétne tri hodiny pred zápasom a dve hodiny po zápase. Zároveň posilníme MHD na večerné zápasy, aby ľudia nemuseli dlho čakať a bez problémov sa dostali domov. Myslím si, že je to dobrý krok, ktorý pomôže mestu, ľuďom, ktorí bývajú v okolí štadióna, ale v prvom rade fanúšikom Slovana“, vysvetlil formu spolupráce Matúš Vallo.

Generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík sa poďakoval primátorovi a venoval mu belasý dres s menom a číslom 1. Primátor zároveň dostal osobné pozvanie na domáce zápasy Slovana.
„V mene celého klubu veľmi pekne ďakujeme za pozvanie do Primaciálneho paláca, ktoré si vážime a ceníme a vnímame to ako veľké ocenenie našej práce za uplynulú sezónu. Znamená to pre nás veľmi veľa a je to záväzok do nadchádzajúceho ročníka, aby sme tu opäť o rok stáli a hrdo reprezentovali nielen klub, ale aj Bratislavu. Zároveň ďakujem v mene fanúšikov Slovana za ústretový krok mesta Bratislavy a to previazaním vstupenky na domáci zápas Slovana priamo s cestovným lístkom v MHD a takisto posilnením dopravy. Je to veľký benefit pre našich fanúšikov, ktorí to určite veľmi ocenia. Veľmi si vážim, že sme spoločne naši cestu k vzájomnej spolupráci, podobne ako v iných európskych mestách a futbalových kluboch. Som rád nielen za samotný klub, ale najmä za našich fanúšikov, pretože oni sami vnímajú fakt, že Slovan je aj Bratislava a Bratislava je aj Slovan“, poďakoval generálny riaditeľ Ivan Kmotrík.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.