Úvod Správy Mládež Belasá U12 víťazom svojej súťaže

Belasá U12 víťazom svojej súťaže

Naši mladíci oslávili prvenstvo doma na Tehelnom poli.

Naši mladší dorastenci do 12 rokov (kategória U12) dosiahli pekný úspech. Belasí vyhrali svoju súťaž, a to bez straty akéhokoľvek bodu s celkovým skóre 294:46. 

Belasí si navyše užili oslavy víťazstva v súťaži doma v rámci podujatia Belasá mládež na Tehelku, keď si po víťaznom zápase s Petržalkou (20:8) prevzali medaily i víťazný pohár. 

"Máme za sebou veľmi vydarenú ligovú sezónu, a to ako z herného, tak aj výsledkového pohľadu. Vo všetkých zápasoch sme mali kontrolu nad hrou v útočnej aj obrannej fáze. Náš systém bol nadstavený tak, aby mali chlapci možnosť čo najväčšej voľnosti v útočnej fáze hry, kde mohli skúšať riešiť herné situácie či už individuálne, alebo hernými kombináciami. V obrannej fáze hry sme súperov vysoko napádali. Chalani mali priestor sa rozvíjať primerane svojmu veku. Stále majú pred sebou dlhú cestu a my veríme, že čo najväčšiemu počtu z nich sa podarí splniť si sen o kariére profesionálneho futbalistu.

Chceli by sme sa poďakovať klubu za možnosť osláviť titul po zápase s Petržalkou priamo na Tehelnom Poli, čo je pre všetkých zážitok na celý život. Ďakujeme za celosezónnu podporu rodinám všetkých hráčov.  Taktiež ďakujeme kategórii U11, ktorá mala na tomto úspechu svoj podiel, keď odohrala niektoré zápasov namiesto nás. V neposlednom rade by som chcel poďakovať svojmu realizačnému tímu za kvalitnú prácu, ktorú v tejto sezóne odvádzali," povedal Andrej Kurilla, tréner belasej U12. 

ŠK Slovan U12: Ján Hoššo, Šimon Tóth – Richard Slovinec, Peter Gmuca, Benjamín Rehuš, Christian Majer, Adam Bergendi, Richard Danihel, Teo Hofstädter, Lukáš Kičko, Xavier Valch, Juraj Kapusta, Samuel Boledovič, Andrej Radzo, Evan Figuľa, Jakub Ondriš, Matej Samel, Teodor Pračko, Nikolas Mislovič, Patrik Achberger

Realizačný tím:

Andrej Kurilla – hlavný tréner

Viktor Ján Korekáč – asistent trénera

Christian Stankovič – kondičný tréner

Rudolf Nagy – tréner brankárov

Lenka Slížiková – trénerka gymnastiky

 

Niektoré zápasy v lige odohrala kategória U11:

ŠK Slovan U11: Tomáš Javorka, Lukáš Konečný, Alexej Drančak, Samuel Vilčinský, Martin Srna, Michal Krpelan, Dominik Mojžiš, Alexander Dobiaš, Mateo Duchyňa, Samuel Lányi, Marek Gemzický, Jakub Hlavenka, Lukas Lipnický, Adam Čermák, Daniil Tokovchuk, David Janček, Ondrej Trnovský, Miloslav Kmotrík

Realizačný tím:

Marek Tvrdý – hlavný tréner

Adrián Hlinka – asistent trénera

Ondrej Trnovský – vedúci tímu

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.