Úvod Správy Eventy Belasí pri otvorení multifunkčného ihriska v Záhorskej Bystrici

Belasí pri otvorení multifunkčného ihriska v Záhorskej Bystrici

Na otvorení sa zúčastnili ôsmi naši hráči i funkcionári.

Milá udalosť na záver futbalovej sezóny. Hráči a zástupcovia ŠK Slovan Bratislava boli v nedeľu súčasťou otvorenia nového multifunkčného ihriska v Záhorskej Bystrici, ktoré bude slúžiť miestnym športovcom a mládeži.

Na otvorení sa zúčastnili ôsmi hráči belasých na čele s kapitánom Vladimírom Weissom ml. a jeho zástupcom Jurajom Kuckom. Do Záhorskej Bystrice prišiel aj objav sezóny Nino Marcelli, ďalej slovenský reprezentant David Strelec, sedemnásobný rekordný majster Lukáš Pauschek, a trio mladých talentovaných futbalistov Filip Lichý, Martin Trnovský a Matúš Vojtko. Na podujatí sa zúčastnili aj zástupcovia vedenia klubu Ivan Kmotrík ml. a Róbert Vittek.

Naši hráči absolvovali v Záhorskej Bystrici autogramiádu, o ktorú bol najmä medzi deťmi a mládežou obrovský záujem. Belasí ochotne a s úsmevom rozdávali podpisy či spoločné fotografie. To však zo strany slovanistov nebolo všetko. Následne na novom ihrisku absolvovali s miestnymi športovcami aj spoločný tréning, o ktorý bol tiež veľký záujem.

Belasí radi podporili túto milú udalosť, keď Záhorská Bystrica získala nové multifunkčné ihrisko a petangové dráhy v športovo-oddychovom areáli BYS3T park v lokalite Krče. Multifunkčné ihrisko s umelou trávou spĺňa rozmery na futbalové turnaje, je určené pre širokú verejnosť i miestny futbalový klub.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.