Úvod Správy Vstupenky Aké sú benefity permanentky na novú sezónu?

Aké sú benefity permanentky na novú sezónu?

Pozrite sa, čo všetko vám prináša permanentka na novú sezónu.

Permanentku na novú sezónu 2024/25 si už môžete zakúpiť na vstupenky.skslovan.com alebo počas celého tohto týždňa vždy od 16:00 do 19:00 na pokladnici štadióna Tehelné pole.

Čo všetko vám prináša permanentka na nový ročník, a aké benefity permanentkár získava?

 • Všetky domáce zápasy Niké ligy 2024/25

Samozrejmosťou sú všetky domáce zápasy Niké ligy 2024/25 (16 duelov). Cena permanentky sa oproti minulému roku nemení, preto je v prepočte ešte výhodnejšia než kúpa zápasových vstupeniek. Niké liga sa začína počas posledného júlového víkendu, prvý domáci zápas by sme mali odohrať 2. - 4. augusta. 

 • Domáci zápas 1. kvalifikačného kola Ligy majstrov 2024/25 zdarma

V cene permanentky je prvý domáci zápas sezóny, ktorý môže byť kľúčový pre jej ďalší priebeh. Zvládnutie 1. kvalifikačného kola Ligy majstrov by nás totiž výrazne priblížilo k európskej jeseni. Domáci zápas odohráme buď 9./10. júla, alebo o týždeň neskôr 16./17. júla.

 • Predkupné právo a zľava 20 % na domáce zápasy európskych pohárových súťaží

O európske zápasy býva tradične vysoký divácky záujem a všetci pevne veríme, že európska cesta nás čaká aj v novom ročníku. Permanentkári majú na európske zápasy predkupné právo na svoje miesto, a k nemu aj 20-percentnú zľavu.

 • Predkupné právo pre ďalšie 2 osoby v prípade atraktívnych európskych pohárových zápasov

Zažili sme zápasy ako s Ferencvárosom, odvetu s Bazilejom či Lille, keď sa strhla pomyselná ´bitka´ o vstupenky, a Tehelné pole praskalo vo švíkoch. Pre klub je prioritou vyjsť v ústrety najvernejším. Permanentkár preto v prípade atraktívnych európskych pohárových zápasov získava predkupné právo pre ďalšie dve osoby podľa svojho výberu.

 • Všetky domáce zápasy Slovnaft Cupu 2024/25

Permanentkári majú tradične v cene permanentnej vstupenky zahrnuté aj domáce zápasy belasých v Slovnaft Cupe.

 • Všetky domáce zápasy juniorky (U21) v druhej najvyššej súťaži

Belasá juniorka si s prehľadom udržala druholigovú príslušnosť. Permanentkári majú zápasy našich mladíkov (15 zápasov) taktiež zahrnuté  v cene svojej permanentnej vstupenky.

 • Zľavy vo fanshope a e-shope

Permanentkári získavajú 10-percentnú zľavu pri kúpe suvenírov v predaji fanshopu a taktiež 10-percentnú zľavu pri kúpe suvenírov cez e-shop www.shop.skslovan.com.

 • Predkupné právo a zľava na permanentku na sezónu 2025/26

Ak si teraz kupujete permanentku prvýkrát, môžete si ju o rok zakúpiť za ešte výhodnejších podmienok než teraz. Už ako doterajší držiteľ permanentky totiž pri kúpe permanentnej vstupenky na ročník 2025/26 získate predkupné právo i 15-percentnú zľavu.  

 • Benefity od partnera klubu KARIREAL SLOVAKIA, a.s.

Každý permanentkár získava benefity u KARIREAL SLOVAKIA, a.s., partnera ŠK Slovan Bratislava. Konkrétne je to zľava 700 eur s DPH na nákup vozidla Hyundai alebo Škoda, zľava je kombinovateľná s akciovými ponukami a zľavami. Ďalej je tu ďalší benefit, a to 10-percentná zľava na servis vozidiel Hyundai, Škoda a VW u KARIREAL SLOVAKIA, a.s.

 • Newsletter ŠK Slovan priamo do mailovej schránky

Neujde vám žiadna dôležitá informácia. S permanentkármi komunikujeme aj priamo prostredníctvom newslettra, ktorý posielame pred každým domácim zápasom i v prípade iných dôležitých udalostí či chystaných klubových akcií.

 • Permanentka šetrí vaše financie

Permanentka šetrí ako váš čas, tak i financie. Cena sa oproti minulej sezóne nemení, preto je permanentka ešte výhodnejšia než kúpa zápasových vstupeniek. Ak by sa nám darilo postupovať v Európe, ušetríte aj na európskych zápasov. A ušetríte čas, pretože nemusíte myslieť na kúpu zápasových vstupeniek.

 • Ste hrdým členom/členkou belasej rodiny ŠK Slovan Bratislava

Na záver to najdôležitejšie. Kúpou permanentky sa stávate hrdým členom/členkou belasej rodiny ŠK Slovan Bratislava. Klub vo vás získava oporu i podporu či už na samotných zápasov, alebo pri jeho raste a napredovaní. Veľmi si vážime každého a každú z vás, kto už je, alebo sa stane permanenktárom/permanentkárkou ŠK Slovan Bratislava.

Permanentku na novú sezónu 2024/25 si už môžete zakúpiť na vstupenky.skslovan.com

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.