Úvod Správy Transfery Belasé osobnosti v Slovane aj v novej sezóne

Belasé osobnosti v Slovane aj v novej sezóne

V budúcej sezóne zostáva silná kostra tímu.

Silná kostra tímu zostáva belasá, a budete sa na ňu môcť tešiť aj v ďalšej sezóne. Po tom, ako sme oznámili predĺženie zmluvy s Kenanom Bajričom i Lukášom Pauschekom, i aktivovanie opcií na Marka Toliča a Davida Strelca, máme vytvorený dobrý základ do nasledujúceho ročníka.

V ňom sa môžete tešiť aj na ďalšie osobnosti v belasom drese. Témou posledných dní bola budúcnosť Juraja Kucku, osobnosti slovenského futbalu a hráča, ktorý si výkonmi i charizmou získal obrovskú obľubu u slovanistov a slovanistiek.

„Som nesmierne šťastný, že Juraj Kucka pokračuje vo svojej kariére v belasom drese. Od svojho príchodu sa stal futbalovo i ľudsky prakticky nenahraditeľnou súčasťou nášho mužstva. Jeho zdravotný stav sa vyvíja pozitívne, nič mu teda nebude brániť naplno naskočiť do novej sezóny,  v ktorej budeme potrebovať jeho charakter i kvalitu. Dohodli sme sa na novej ročnej zmluve,“ skonštatoval Ivan Kmotrík ml., generálny riaditeľ klubu.

Kuco sa v závere sezóny dostáva zo zranenia, ktoré utrpel v derby v Trnave, na štart nového ročníka však bude pripravený a pevne veríme, že sa v tradične dobrom svetle predstaví aj na prestížnych majstrovstvách Európy v Nemecku.

Kuco je prvým zástupcom nášho kapitána Vladimíra Weissa ml., ďalšej belasej osobnosti, ktorá dokáže svojou kvalitou, technickými schopnosťami i líderstvom v kabíne i na ihrisku, tešiť našich fanúšikov. Všetci v belasom veríme, že nášho kapitána uvidíme v novej sezóne v takej fazóne, v akej ho dobre poznáme, a v akej je rozdielovým hráčom na domácej i medzinárodnej scéne.

„Vlado Weiss je dôležitou súčasťou mužstva na ihrisku i v kabíne, je správnym kapitánom a lídrom. Všetci si veľmi prajeme, aby bol zdravotne fit, a mohol opäť tešiť fanúšikov svojimi peknými akciami, gólmi i prihrávkami. Vieme, aký dôležitý pre nás dokáže byť, čo už viackrát dokázal v zlomových chvíľach aj v európskych zápasoch. Som rád, že Vlado má s nami kontrakt aj na ďalšiu sezónu, a že zostáva s nami,“ vyhlásil Ivan Kmotrík ml.

Už od soboty rána spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu, ktorých cena sa oproti predošlému ročníku nemení, a ponúkajú fanúšikom množstvo benefitov. Permanentku si budete môcť kúpiť aj v sobotu v pokladni od 14:30 do 21:00.

Ako sme avizovali, už pred koncom ročníka vieme, že sa v novej sezóne môžete tešiť na hráčov ako Juraj Kucka, Vladimír Weiss ml. či David Strelec, preto veríme, že si nenecháte ujsť možnosť výhodne si zabezpečiť svoje miesto na štadióne. Viac informácií na vstupenky.skslovan.com

Rokovania ešte prebiehajú s ďalšími hráčmi, ktorým sa končia kontrakty. „Samozrejme, paralelne pracujeme aj na ďalších veciach týkajúcich sa hráčskeho kádra. S Jaromírom Zmrhalom, Guramom Kašiom i Jabom Kankavom rokujeme o ich budúcnosti a prípadnej budúcej spolupráci. O výsledku rokovaní budeme včas informovať,“ skonštatoval Ivan Kmotrík ml.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.