Úvod Správy Fanúšikovia Na čo sa v sobotu môžete tešiť?

Na čo sa v sobotu môžete tešiť?

Potenciálna majstrovská definitíva, fanzóna i súťaže.

Sobotné popoludnie sľubuje na Tehelnom poli naozaj zaujímavý zážitok. Belasí vyzvú Dunajskú Stredu, a tento vždy atraktívny zápas bude mať špeciálne korenie v podobe našej šance spečatiť zisk šiesteho titulu v rade. Pozývame vás aj do fanzóny, na štadióne sme pripravili dve súťaže.

Žiť to bude už pred zápasom

Od 13:30 budete môcť navštíviť fanzónu na námestí štadióna, kde budú pripravené aktivity pre deti i dospelých. Spomenúť môžeme futbalovú arénu, futbalový biliard, PS5 zónu, lounge zónu, veľkoplošnú obrazovku. Vo fanzóne samozrejme nebude chýbať občerstvenie ako čapované pivo, nealko, foodtruck s jedlom, pukance či cukrová vata. O dobrú náladu sa postará DJ s hudobným podkladom.

Vedomostný kvíz po rozcvičke

Po skončení rozcvičky sa budete môcť zapojiť do vedomostného kvízu, kde je pripravených 5 otázok. Víťaz kvízu vyhráva 2 VIP vstupenky na najbližší domáci duel so Žilinou, druhý a tretí v poradí po dve ´klasické´ vstupenky na Žilinu. Na zapojenie sa do súťaže stačí smartfón a internetové pripojenie.

Belasé koleso šťastia

Cez prestávku pokračuje obľúbená súťaž Belasé koleso šťastia so 14 skvelými cenami na čele s hlavnou cenou od CK DAKA v podobe zájazdu pre 2 osoby k moru do Turecka. Počas prvého polčasu vyžrebujeme troch z vás, ktorí sa budete nachádzať na štadióne, aby ste cez prestávku mohli prísť na ihrisko a zatočiť si kolesom šťastia. Do súťaže sa teda zapájate tým, že prídete na štadión, a každý má šancu vyhrať.

Potenciálna majstrovská definitíva

Ak belasí s DAC získajú minimálne bod, staneme sa po šiestykrát v rade majstrami. Prvýkrát v rámci súčasnej úspešnej éry, a celkovo po desiatich rokoch, by sme mohli majstrovskú definitívu dosiahnuť v Bratislave, a spolu s vami. Veríme, že si to nenecháte ujsť, a pôjdeme spoločne za titulom.

Belasých reprezentuje stredný obranca Robert Tománek.
Aktuálna informácia o končiacich zmluvách hráčov.
V sobotu oslávime 105. narodeniny ŠK Slovan Bratislava! Naším súperom bude Žilina. Ktorý gól proti MŠK, na novom Tehelnom poli, bol doposiaľ najkrajší? Napíšte do komentára.