Úvod Správy Fanúšikovia Na čo sa v sobotu môžete tešiť?

Na čo sa v sobotu môžete tešiť?

Potenciálna majstrovská definitíva, fanzóna i súťaže.

Sobotné popoludnie sľubuje na Tehelnom poli naozaj zaujímavý zážitok. Belasí vyzvú Dunajskú Stredu, a tento vždy atraktívny zápas bude mať špeciálne korenie v podobe našej šance spečatiť zisk šiesteho titulu v rade. Pozývame vás aj do fanzóny, na štadióne sme pripravili dve súťaže.

Vstupenky na zápas s DAC sú v predaji od 10 eur online na https://ticketmedia.sk/performance/1485/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-DAC-1904-DUNAJSKA-STREDA

Žiť to bude už pred zápasom

Od 13:30 budete môcť navštíviť fanzónu na námestí štadióna, kde budú pripravené aktivity pre deti i dospelých. Spomenúť môžeme futbalovú arénu, futbalový biliard, PS5 zónu, lounge zónu, veľkoplošnú obrazovku. Vo fanzóne samozrejme nebude chýbať občerstvenie ako čapované pivo, nealko, foodtruck s jedlom, pukance či cukrová vata. O dobrú náladu sa postará DJ s hudobným podkladom.

Vedomostný kvíz po rozcvičke

Po skončení rozcvičky sa budete môcť zapojiť do vedomostného kvízu, kde je pripravených 5 otázok. Víťaz kvízu vyhráva 2 VIP vstupenky na najbližší domáci duel so Žilinou, druhý a tretí v poradí po dve ´klasické´ vstupenky na Žilinu. Na zapojenie sa do súťaže stačí smartfón a internetové pripojenie.

Belasé koleso šťastia

Cez prestávku pokračuje obľúbená súťaž Belasé koleso šťastia so 14 skvelými cenami na čele s hlavnou cenou od CK DAKA v podobe zájazdu pre 2 osoby k moru do Turecka. Počas prvého polčasu vyžrebujeme troch z vás, ktorí sa budete nachádzať na štadióne, aby ste cez prestávku mohli prísť na ihrisko a zatočiť si kolesom šťastia. Do súťaže sa teda zapájate tým, že prídete na štadión, a každý má šancu vyhrať.

Potenciálna majstrovská definitíva

Ak belasí s DAC získajú minimálne bod, staneme sa po šiestykrát v rade majstrami. Prvýkrát v rámci súčasnej úspešnej éry, a celkovo po desiatich rokoch, by sme mohli majstrovskú definitívu dosiahnuť v Bratislave, a spolu s vami. Veríme, že si to nenecháte ujsť, a pôjdeme spoločne za titulom.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
PFC Ludogorec – ŠK Slovan Bratislava 1:0
Priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí v nedeľu o 17:30 vyzvú Ludogorec.

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Od dnešného dňa si môžete stiahnuť našu novú mobilnú aplikáciu.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.