Úvod Správy Niké liga Fanzóna i šanca spečatiť titul: V sobotu doma!

Fanzóna i šanca spečatiť titul: V sobotu doma!

Pozývame vás na zápas s DAC.

ŠK Slovan Bratislava má na dosah šiesty titul v rade, ktorý by bol zároveň jubilejným tridsiatym v histórii klubu. Belasí potrebujú v sobotu doma proti Dunajskej Strede (výkop o 15:30 na Tehelnom poli) získať minimálne bod. Ak s DAC neprehrajú, vypuknú na štadióne majstrovské oslavy.

Mohlo by sa nám to podariť premiérovo v rámci súčasnej úspešnej éry. Od sezóny 2018/19, odkedy najúspešnejší slovenský klub kraľuje našej najvyššej súťaži, totiž prichádzali majstrovské definitívy len vonku – dvakrát v Žiline, a raz v Zlatých Moravciach, Ružomberku a Banskej Bystrici.

Priamo v Bratislave sa teda rozhodujúci ´titulový´ zápas odohral ešte v ročníku 2013/14, keď sa belasí ešte na Pasienkoch tešili po triumfe nad Zlatými Moravcami.

Fanúšikovia sa majú na čo tešiť nielen na ihrisku, ale aj pred zápasom a veríme, že aj po ňom. Od 13:30 budete môcť navštíviť fanzónu na námestí štadióna, kde budú pripravené aktivity pre deti i dospelých. Spomenúť môžeme futbalovú arénu, futbalový biliard, PS5 zónu, lounge zónu, veľkoplošnú obrazovku. Vo fanzóne samozrejme nebude chýbať občerstvenie ako čapované pivo, nealko, foodtruck s jedlom, pukance či cukrová vata. O dobrú náladu sa postará DJ s hudobným podkladom.

Ak belasí zvládnu sobotňajší duel a získajú titul, tak hráči spoločne s fanúšikmi oslávia tento úspech priamo na štadióne. Následne by sa priaznivci premiestnili na námestie späť do fanzóny. Veľkolepé majstrovské oslavy sú naplánované na posledný zápas sezóny, a to na 18. mája s Ružomberkom.

O zápas s DAC je už počas týždňa zvýšený divácky záujem. „V priebehu stredy sme sa dostali cez celkový počet 7 000 vstupeniek. Pre fanúšikov sme pripravili program ešte pred zápasom, aby mohli v peknom počasí prísť na futbal skôr pred výkopom aj so svojimi blízkymi či rodinami, a strávili príjemné popoludnie na Tehelnom poli. Vstupenky sú naďalej v predaji online cez nášho ticketingového partnera i v deň zápasu v pokladnici na štadióne. Veríme, že slovanisti a slovanistky si nenechajú ujsť jedinečnú šancu zažiť majstrovskú definitívu po prvýkrát za dlhé roky doma na Tehelnom poli,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Belasí mohli počas uplynulých šiestich sezón spečatiť titul doma len raz. V ročníku 2020/21 im to s DAC nevyšlo, hralo sa však prázdnymi tribúnami.

Hráčska kabína je na sobotu namotivovaná a odhodlaná spečatiť rekordný šiesty titul v rade. „Je pekné, že to môžeme tentoraz spečatiť doma, no musíme byť opatrní. Posledné kroky bývajú najťažšie. Zodpovedne sa pripravíme, aby sme to v sobotu zvládli a mohli sa tešiť spoločne s našimi fanúšikmi. Veríme, že vás príde na štadión čo najviac, budeme radi za každého z vás. Hrá sa v dobrom čase, má byť pekné počasie, veríme, že nám to na ihrisku vyjde, aby sme sa mohli radovať spolu s vami,“ odkázal fanúšikom Juraj Kucka, jeden z najskúsenejších hráčov belasých.

Vstupenky na zápas s Dunajskou Stredou sú v predaji od 10 eur online na https://ticketmedia.sk/performance/1485/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-DAC-1904-DUNAJSKA-STREDA

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Náš obranca odohral plných 90 minút.
Pozrite sa, čo všetko vám prináša permanentka na novú sezónu.
Návrat k víkendovému Memoriálu Petra Dubovského.

Neprehliadnite

Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.