Úvod Správy Juniori Juniori neuspeli proti lídrovi

Juniori neuspeli proti lídrovi

KFC Komárno – ŠK Slovan Bratislava ´B´5:2.

Juniori Slovana Bratislava v 23. kole MONACObet ligy prehrali v Šali s Komárnom 2:5. Belasí neuspeli proti lídrovi súťaže, v tabuľke sú na dvanástej priečke.

Našim mladíkom nevyšiel úvod, keď inkasovali už v prvej minúte po akcii Voleského. V 18. minúte však bolo vyrovnané, keď Martin Mišovič z ľavej strany prekonal brankára Dlubáča a dal na 1:1. Veľká škoda, že tento stav nevydržal do prestávky. Komárno totiž dvakrát udrelo v 42. a 44. minúte, keď skórovali Šmehyl a Németh.

Po prestávke sa dlho čakalo na ďalšie góly, jeden zo svojich výborných reflexívnych zákrokov predviedol Adam Hrdina, keď zasiahol na čiare po odraze od žrde. V 86. minúte však ani on nemal nárok na zakončenie Adamca. Belasí ešte raz kontrovali, keď Filip Lichý prešiel do šestnástky a nekompromisne namieril k žrdi. Posledné slovo však malo predsa len Komárno, keď Šimko uzavrel skóre.

Belasí sú v tabuľke dvanásti so ziskom 26 bodov a skóre 30:41. Najbližšie naši juniori privítajú rezervu MŠK Žilina, hrať sa bude v nedeľu 14. apríla o 10:30 na Pasienkoch.

„Nezopakovali sme výkon z predošlého zápasu s Prešovom, aj keď treba povedať, že sme nastúpili v pozmenenej zostave. Nezačali sme dobre, na rýchly inkasovaný gól sme však reagovali po výbornej brejkovej situácii a koncovke Mišoviča. Aj po dvoch góloch v závere prvého polčasu sme sa snažili o skorigovanie skóre a návrat do zápasu, Komárno však disponuje skúsenejšími hráčmi. Súper využil naše individuálne chyby, ktoré rozhodli o výsledku. Mrzia ma zranenia, ktoré sa vyskytli v priebehu duelu, a museli sme na ne reagovať. Víťazstvo Komárna je zaslúžené,“ povedal tréner juniorky Vladimír Gála.

KFC Komárno – ŠK Slovan Bratislava ´B´5:2  (3:1) – hrali v Šali

Góly: 1. Voleský, 42. Šmehyl, 44. T. Németh, 86. Adamec, 90. M. Šimko  – 18. Mišovič, 89. Lichý

Žltá karta: 45. Habodasz (Slovan)

Rozhodovali: Kráľovič – Čajka, Košecký

Návšteva: 319 divákov

Komárno: Dlubáč – Bayemi, M. Šimko, Ožvolda, Šmehyl, Adamec, T. Németh, Ganbold (61. Turčák), Kmeťo (46. Pastorek), Sylvestr (88. Puska), Voleský (73. Tóth)

Slovan: Hrdina – Mičák (46. Marušin), Habodasz, Hornyák, Baláž (75. Ferleťák) – Kušnír, Lichý – Spáčil (33. Koseček), Božík (75. Marko), Mišovič (89. Balko) - Isaac

Belasých reprezentuje stredný obranca Robert Tománek.
Aktuálna informácia o končiacich zmluvách hráčov.
V sobotu oslávime 105. narodeniny ŠK Slovan Bratislava! Naším súperom bude Žilina. Ktorý gól proti MŠK, na novom Tehelnom poli, bol doposiaľ najkrajší? Napíšte do komentára.