Úvod Správy Niké liga S Ninom máme top spojenie, hovorí Tigran

S Ninom máme top spojenie, hovorí Tigran

Tigran Barseghjan po zápase v Žiline.

Najproduktívnejší a aj podľa slov trénera Weissa v súčasnosti najlepší hráč Niké ligy. Tigran Barseghjan aj v Žiline ukázal, prečo je pre belasých taký dôležitý. Dva góly dal a jeden pripravil.

Belasí víťazstvom v Žiline urobili ďalší krok v ceste za šiestym titulom v rade, ku ktorému sa priblížili doslova na dosah. „Je to pre nás veľké víťazstvo a zároveň výrazný krok k tomu, aby sme sa stali majstrami,“ hovorí Tigran Barseghjan. O zdravej emócii a nasadení v zápase svedčala aj jedna zo situácií v úplnom závere, keď už sme si kontrolovali náš náskok. Kyriakos Savvidis pri napádaní získal loptu na poliacej čiare, čo blízko stojaci Tigran okomentoval výkrikom ´bravó´, rozliehajúcim sa po žilinskom štadióne.

Naši futbalisti si na ihrisku rozumeli, čo potvrdzuje aj súhra medzi našimi strelcami. Nino Marcelli totiž kolmicou pripravil prvý gól Tigranovi, a ten mu to oplatil prihrávkou pri našom druhom presnom zásahu.

„Máme top spojenie,“ okomentoval Barseghjan svoju spoluprácu s oveľa mladším spoluhráčom. „Nino je veľmi dobrý futbalista, a čo je ešte dôležitejšie, výborný človek,“ pokračoval arménsky reprezentant.

Belasí sa postupne šplhajú nahor aj v individuálnych štatistikách. V poradí strelcov je Tigran Barseghjan druhý s 10 gólmi, za ním sú v rámci deväťgólových hráčov aj David Strelec, Nino Marcelli, a ešte aj Aleksandar Čavrič z jesennej časti. Tigran je najproduktívnejším hráčom Niké ligy, keďže zaznamenal 11 asistencií.

Bude jeho cieľom stať sa najlepším strelcom? „Vždy je pre mňa dôležité pomáhať tímu a stať sa tak najlepším strelcom či hráčom s najväčším počtom gólových asistencií.“

Zverenci Vladimíra Weissa st. tak zvládli aj štvrtý tohtosezónny duel so Žilinou, od ktorej sme ešte nedostali ani gól. Už o týždeň doma s Dunajskou Stredou môžeme spečatiť zisk titulu. Ak získame čo len bod, budeme už v sobotu majstri. Vstupenky si už môžete zakúpiť na https://ticketmedia.sk/performance/1485/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-DAC-1904-DUNAJSKA-STREDA

„V Slovane hráme vždy na víťazstvo, čo platí aj o nasledujúcom zápase s Dunajskou Stredou. Verím, že to zvládneme a budeme môcť doma oslavovať titul,“ uzavrel Tigran Barseghjan.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.