Úvod Správy Niké liga Pozývame vás na 171. derby

Pozývame vás na 171. derby

Slovan vyzve Spartak v nedeľu o 17:30.

V nedeľu sa na Tehelnom poli odohrá 171. najslávnejšie slovenské derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava. Úvodný výkop je o 17:30. Pripravujeme pre vás viacero sprievodných aktivít i zaujímavé súťaže.

Zápas mesiaca

Derby je označené aj ako Zápas mesiaca, hráči teda budú nastupovať cez špeciálnu bránu, pripravenú na tento účel. V rámci Zápasu mesiaca sa môžete tešiť na Tipovačku s Niké, do ktorej sa môžete zapojiť ešte pred vstupom na štadión.

Oplatí sa prísť už na rozcvičku

Skúste prísť už na rozcvičku. Naši hráči určite ocenia, keď ich potleskom vyprevadíte už z rozcvičky, a všetci sa správne naladíme na veľký zápas. Po rozcvičke bude nasledovať obľúbené predstavenie základnej zostavy ŠK Slovan v súhre moderátora Jakuba a fanúšikov na štadióne.

Vedomostný kvíz o tri ceny

Ešte pred predstavením zostavy, hneď po rozcvičke, sa uskutoční vedomostný kvíz, do ktorého sa môžu zapojiť všetci, ktorí budú aktuálne na štadióne. Stačí mobilný telefón a internetové pripojenie. V kvíze sme pre vás pripravili päť otázok, týkajúcich sa súčasnosti i histórie derby. Víťaz získa 2 VIP vstupenky na najbližší zápas s Podbrezovou, druhý a tretí v poradí po 2 štandardné vstupenky na Podbrezovú.

Veľký potlesk pre Kuca

Tehelné pole po prvýkrát poriadne zaburáca ešte pred úvodným hvizdom, a veríme, že pre ten deň nie naposledy...Juraj Kucka si totiž pred výkopom prevezme zaslúženú cenu pre najlepšieho hráča ligy za rok 2023. Kuco si za svoje výkony, prístup a nasadenie rozhodne zaslúži potlesk zaplneného štadióna.

Najlepší mládežníci

Novinkou, ktorá sa uskutoční taktiež ešte pred začiatkom duelu, bude ocenenie najlepších mládežníckych hráčov a hráčok z Akadémie ŠK Slovan za uplynulý kalendárny mesiac. Cieľom tejto aktivity je zvýrazniť význam klubovej Akadémie pre najúspešnejší slovenský klub, a zároveň dopriať najlepším mládežníkom a mládežníčkam možnosť zažiť plné Tehelné pole, čo im určite môže dodať motiváciu pre ďalšie napredovanie.

Belasé koleso šťastia

Stačí prísť na zápas, a automaticky ste v hre v Belasom kolese šťastia. Spomedzi permanentkárov a držiteľov vstupeniek, ktorí budú na štadióne, vyžrebujeme troch šťastlivcov, ktorí cez prestávku prídu na hraciu plochu a zatočia si kolesom šťastia. Vyhrať môžete jednu z 14 skvelých cien na čele s hlavnou cenou, ktorou je letecký zájazd do Turecka k moru pre 2 osoby na 8-10 dní od CK DAKA.

Derby2

Keďže derby nasleduje opäť v rozmedzí dvoch týždňov, pomenovali sme tento zápas ako Derby2, teda ako jeho druhý diel. S tým súvisia aj vizuály na klubových komunikačných kanáloch, ktoré nadväzujú na trefnú choreografiu našich fanúšikov z predošlého derby. Príďte si to v sobotu užiť na Tehelné pole. Aktuálne sme prekročili celkové číslo 8000 vstupeniek, preto je už teraz jasné, že sa môžete tešiť na výbornú atmosféru, ktorá k derby prirodzene patrí.

Vstupenky na derby sú v predaji od 10 eur online na https://ticketmedia.sk/performance/1483/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-SPARTAK-TRNAVA

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Prvý zápas odohráme na ihrisku súpera.
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.

Neprehliadnite

V pondelok 22.júla spúšťame predaj na domáci zápas s NK Celje.
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.