Úvod Správy Niké liga Derby – diel druhý!

Derby – diel druhý!

Pozývame vás na derby.

Hovorí sa, že tie najlepšie veci nikdy nestratia zo svojej výnimočnosti. Nestanú sa všednými, aj keby sa často opakovali. A čo také derby? Na Tehelnom poli sa síce bude hrať po druhýkrát za dva týždne, no znovu to bude futbalový sviatok, ktorý môže priniesť nezabudnuteľný zážitok.

Slovanisti preto v rámci marketingovej kampane pomenovali tento zápas ako Derby 2, teda ako druhé pokračovanie. V skratke si pripomeňme, čo priniesol prvý diel. Dva krásne góly belasých, trefnú choreografiu kotla, celozápasové povzbudzovanie všetkých tribún, vyše 11-tisícovú návštevu a víťazstvo Slovana. 

Keď vám zachutí jedlo, chcete si ho predsa dopriať znovu, či nie? Ak patríte medzi viac než 11 000 fanúšikov, ktorí si posledné derby užili naživo a odniesli si z neho pekný zážitok, tak vás predsa fakt, že sa hrá po dvoch týždňoch opäť, môže len nabudiť, aby ste to zažili znovu. A ak ste naposledy na futbale neboli, máme niekoľko dôvodov, pre ktoré sa oplatí prísť. 

Slovan dáva najviac gólov v Niké lige (priemerne 2,5 na zápas) a ťahá šnúru 18 ligových duelov bez prehry, počas ktorej 17-krát vyhral. Belasých na jar drží defenzíva na čele s charizmatickým Milanom Borjanom i skúsená stopérska trojica Bajrič-Kašia-Wimmer. Ak chcete vidieť naozaj maximálne fyzické i mentálne nasadenie, všímajte si Juraja Kucku, ktorý akoby zastavil čas a drží si svoju vysokú kvalitatívnu latku. Aj na derby určite zaznie pokrik ´Jaba Kankava, rany rozdáva´ adresovaný miláčikovi publika. No a samozrejme po kartách sa do hry vracia útočné eso Tigran Barseghjan, pričom vpredu sa minule strelecky presadil Nino Marcelli.

Druhé pokračovanie derby bude sprevádzané zaujímavou marketingovou kampaňou, ktorou Slovan nadväzuje na trefnú choreografiu fanúšikov z posledného duelu so Spartakom. Do kampane sa zapojili aj samotní hráči, výsledok si môžete pozrieť na tomto videu.

Okrem toho Slovan pripravil pre fanúšikov možnosť vyhrať tri ceny vo vedomostnom kvíze na tematiku derby, ktorý sa uskutoční po skončení rozcvičky. Cez prestávku sa uskutoční čoraz obľúbenejšie Belasé koleso šťastia, kde môže ktokoľvek z fanúšikov na štadióne vyhrať jednu zo 14 skvelých cien na čele s hlavnou cenou od CK DAKA v podobe zájazdu na 8-10 dní k moru pre dve osoby.

Aj keď v derby je to vždy do veľkej miery o prestíži a zdravej rivalite, toto bude dôležité ešte z jedného pohľadu. Slovan vedie Niké ligu o 16 bodov pred Žilinou, náskok pred Trnavou je ešte o dva body vyšší. A keďže sa zmenšuje počet bodov, ktoré sú v hre (aktuálne 27), môžu sa belasí ďalším víťazstvom ešte viac priblížiť k tomu, po čom tak veľmi túžia...A má to poradovú číslovku šesť.

Je to teda jeden z ďalších dôvodov, prečo v nedeľu nechýbať na Tehelnom poli. Nedeľa 17. marca o 17:30 – druhý diel najslávnejšieho derby na Tehelnom poli.

Vstupenky na derby sú v predaji od 10 eur online na https://ticketmedia.sk/performance/1483/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-SPARTAK-TRNAVA

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Prvý zápas odohráme na ihrisku súpera.
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.

Neprehliadnite

V pondelok 22.júla spúšťame predaj na domáci zápas s NK Celje.
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.