Úvod Správy Vstupenky Vstupenky na marcové zápasy v predaji

Vstupenky na marcové zápasy v predaji

Vstupenky sú v predaji online na Ticketmedia.sk.

Marcový program prinesie v podaní belasých tri domáce vystúpenia na Tehelnom poli. Tešiť sa môžete na druhé derby s Trnavou v krátkom slede, a taktiež na dva zápasy s Podbrezovou. Predaj vstupeniek na marcové duely už bol spustený.

Vstupenky si môžete zakúpiť online na Ticketmedia.sk.

Prvý marcový domáci duel odohrajú belasí v stredu 13. marca 20:30, keď vo štvrťfinále Slovnaft Cupu vyzvú súpera z Podbrezovej. V pohári sa v tejto fáze súťaže hrá na jeden zápas, v ktorom  sa rozhodne o postupujúcom do semifinále. Pripomíname, že permanentkári majú tento zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky.

Vstupenky na pohár s Podbrezovou sú v predaji online na https://ticketmedia.sk/performance/1504/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FK-ZELEZIARNE-PODBREZOVA

V rozmedzí dvoch týždňov sa uskutočnia dve derby, čo je vskutku špecifická situácia. Derby však nikdy nezovšednie a vždy je lákadlom po stránke diania na ihrisku i skvelej atmosféry, akú ste naposledy vytvorili spoločne s C-sektorom. Aj teraz sa teda máte na čo tešiť. Slovan vyzve Spartak v 171. derby v nedeľu 17. marca 17:30 na Tehelnom poli.

Vstupenky na derby sú v predaji online na https://ticketmedia.sk/performance/1483/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-SPARTAK-TRNAVA

Po reprezentačnej pauze sa Niké liga vráti v závere marca svojím tretím nadstavbovým kolom, ktoré pripadlo na Veľkú noc. Belasí sa v tomto kole znovu stretnú s Podbrezovou. Odkedy sa železiari vrátili medzi elitu, hrali na Tehelnom poli trikrát, pričom dva tieto zápasy sme vyhrali gólmi v posledných sekundách, a raz sme tesne prehrali. Podbrezová je súper, ktorý nezvykne prísť s defenzívnou taktikou, naopak, snaží sa tvoriť, preto to môže byť v sobotu 30. marca 17:30 veľmi zaujímavý futbal.

Vstupenky na zápas Niké ligy s Podbrezovou sú v predaji online na https://ticketmedia.sk/performance/1504/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FK-ZELEZIARNE-PODBREZOVA

Marcové domáce zápasy

Štvrťfinále Slovnaft Cupu, streda 13. marca o 20:30: ŠK Slovan - Železiarne Podbrezová - VSTUPENKY

2. kolo nadstavby Niké ligy, nedeľa 17. marca o 17:30: ŠK Slovan - FC Spartak - VSTUPENKY

3. kolo nadstavby Niké ligy, sobota 30. marca o 17:30: ŠK Slovan - Železiarne Podbrezová - VSTUPENKY

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Prvý zápas odohráme na ihrisku súpera.
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.

Neprehliadnite

V pondelok 22.júla spúšťame predaj na domáci zápas s NK Celje.
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.