Úvod Správy Niké liga Jubilejné derby s viacerými fanúšikovskými lákadlami

Jubilejné derby s viacerými fanúšikovskými lákadlami

Pozývame vás na 170. derby.

Už v sobotu o 17:00 na Tehelnom poli odštartuje jubilejné 170. najslávnejšie slovenské derby. ŠK Slovan Bratislava vyzve FC Spartak Trnava v súboji dvoch tradičných rivalov. Vrcholom dňa bude samozrejme 90-minútový súboj na trávniku, popri ňom sa však môžete tešiť na ďalšie fanúšikovské lákadlá.

Už dnes je jasné, že derby bude sprevádzané skvelou kulisou, ktorá opäť prekročí päťcifernú hranicu. 

Ak si chcete pozrieť derby naživo, môžete si vstupenku kúpiť hneď teraz a pohodlne online na https://ticketmedia.sk/performance/1406/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-SPARTAK-TRNAVA

Derby je súbojom prvého s tretím, obaja majú o čo hrať. Belasí túžia v bitke o titul po ďalšom triumfe, Spartak bojuje o čo najlepšie umiestnenie pred začiatkom nadstavby. Navyše, derby je  okrem bodov aj o rivalite, emócii a prestíži.

Pre každého slovanistu a slovanistku na štadióne bude pripravená polčasová súťaž Belasé koleso šťastia. Troch z vás, ktorí sa budete nachádzať na štadióne, počas prvého polčasu vyžrebujeme a vyzveme vás, aby ste si cez prestávku prišli na hraciu plocha zatočiť kolesom šťastia. Vyhrať môžete jednu zo 14 cien, hlavnou cenou je letecký zájazd do Turecka k moru pre 2 osoby na 8-10 dní od CK DAKA.

Ešte pred zápasom, hneď po rozcvičke, si prídu na svoje aj nadšenci bojových umení. Môžete sa totiž tešiť na staredowny dvoch najväčších súbojov RFA, ktoré sa uskutočnia 9. marca v Športovej hale Pasienky.

Na prvý staredown nastúpi dvojica bojovníkov David Šajben proti Martinovi Lörincovi. Davida Šajbena dobre poznajú priaznivci Slovana najmä zo Sektora C, pretože David je aktívnym fanúšikom Slovana a všetci mu budeme v jeho súboji držať palce.

Na druhý staredown nastúpi dvojica bojovníkov Martin Horínek proti Arbimu Medzhidovovi, ktorí zvedú súboj o titul RFA. Martin Horínek je z Bratislavy a má pozitívny vzťah k nášmu klubu. Martinovi budeme takisto držať palce v jeho súboji.

A ak máte radi čoraz populárnejší americký futbal, tiež si vďaka vstupenke zo Slovana prídete na svoje. Fanúšik so zakúpenou vstupenkou alebo permanentkou na zápasy ŠK Slovan Bratislava, má vstup na domáce duely St. Nicolaus MONARCHS zdarma. Na bratislavský tím čaká 31. marca o 15:00 na ihrisku Mladá garda súboj s Nitra Knights, taktiež najväčším rivalom.

Tešíme sa na vás, slovanisti a slovanistky.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia pred zápasom s Dunajskou Stredou.
Spoznali sme pevné termíny zápasov 8. – 10. kola nadstavby Niké ligy.
Pozývame vás na zápas s DAC.

Neprehliadnite

Pozývame vás na zápas s DAC.
Pripravili sme pre vás viacero zaujímavých aktivít.
Vstupenky sú už v predaji.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.