Úvod Správy Niké liga Pohár a derby – to je týždeň na Tehelnom poli!

Pohár a derby – to je týždeň na Tehelnom poli!

V rozmedzí troch dní nás čakajú dva domáce zápasy.

Prelom februára a marca bude na Tehelnom poli naozaj zaujímavý. Belasí odohrajú v rozmedzí troch dní dva domáce zápasy, na ktorých by ste rozhodne nemali chýbať. Vstupenky sú v predaji online na Ticketmedia.sk.

Najprv v stredu 28. februára 17:30 vyzveme MŠK Žilina v dohrávke osemfinále Slovnaft Cupu. Osemfinále sa hrá na jeden zápas, ktorý musí rozhodnúť o postupujúcom. So Žilinčanmi sme odohrali viacero pamätných a úspešných pohárových duelov, stačí si spomenúť na finále spred troch rokov či nezabudnuteľné finále z Banskej Bystrice ešte z roku 2011, kde rozhodovali až penalty. Slovanisti na jar vyhrali všetky tri ligové zápasy, Žilinčania z nich naopak vydolovali len dva body. Liga a pohár sú však dve odlišné súťaže, v tomto prípade neexistuje žiaden priestor na opravu. Cez prestávku pohárového zápasu sa môžete tešiť na vedomostný kvíz o zaujímavé ceny. 

Držitelia permanentiek majú vstup na pohár zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky.

Zápasové vstupenky sú v predaji od 10 eur online na https://ticketmedia.sk/performance/1478/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-MSK-ZILINA

V sobotu 2. marca 17:00 sa na Tehelnom poli začne jubilejné 170. derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava. Derby je súčasťou posledného kola základnej časti Niké ligy, v ktorom majú oba tímy o čo hrať. Belasí túžia urobiť ďalší krok v ceste za titulom, Spartak chce do nadstavby vstúpiť v čo najlepšej pozícii. Takmer presne pred rokom sme doma v jednom z pamätných derby vyhrali vysoko 4:1, úspešní sme boli aj na jeseň v Trnave, kde sme zvíťazili 2:1. Na derby sa opäť môžete tešiť aj na vedomostný kvíz a polčasové Belasé koleso šťastia, v ktorom traja šťastlivci spomedzi fanúšikov na štadióne vyhrajú jednu zo skvelých cien. Hlavnou cenou je letecký zájazd do Turecka k moru pre 2 osoby na 8-10 dní od CK DAKA.

Vstupenky na derby sú od 10 eur v predaji online na https://ticketmedia.sk/performance/1406/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-SPARTAK-TRNAVA

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia pred zápasom s Dunajskou Stredou.
Spoznali sme pevné termíny zápasov 8. – 10. kola nadstavby Niké ligy.
Pozývame vás na zápas s DAC.

Neprehliadnite

Pozývame vás na zápas s DAC.
Pripravili sme pre vás viacero zaujímavých aktivít.
Vstupenky sú už v predaji.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.