Úvod Správy Fanúšikovia Informácie pre fanúšikov pred dnešným zápasom

Informácie pre fanúšikov pred dnešným zápasom

Prinášame súhrn dôležitých informácií pre fanúšikov pred zápasom v Grazi.

Dnes o 18:45 je na programe úvodný duel play-off Európskej konferenčnej ligy UEFA SK Sturm Graz – ŠK Slovan Bratislava. Prinášame súhrn dôležitých informácií pre fanúšikov, ktorí sa chystajú vycestovať podporiť Slovan do Grazu.

Vstup na štadión sa otvára o 17:15, čiže hodinu a pol pred výkopom.

Stretávka slovanistov bude od 15:00 na námestí Hauptplatz, odkiaľ sa fanúšikovia spoločne presunú na štadión. Odporúčame vám využiť túto možnosť a presunúť sa na štadión spoločne so všetkými slovanistami.

Pokiaľ cestujete autom, odporúčané parkovanie v blízkosti štadióna je P&R Murpark, odkiaľ je do centra mesta na stretávku fanúšikov približne hodina pešo, alebo sa dá využiť hromadná doprava či taxi. 

Dôležité: Parkujte prosím výhradne v časti označenej ako P + R (Park and Ride), nie v tej, ktorá prislúcha k nákupnému centru. Časť prislúchajúca k nákupnému centru totiž bude po zápase uzatvorená, a museli by ste platiť pokuty. 

Tešíme sa na vašu podporu a pevne veríme, že v tomto dvojzápase spoločne zabojujeme o postup do ďalšieho kola. Chceme, aby to aj nabudúce bolo vonku s vami na tribúnach. Preto vás aj dnes prosíme a žiadame, aby ste sa venovali výhradne podpore nášho mužstva a zdržali sa akýchkoľvek negatívnych či nenávistných prejavov. Pripomíname zákaz používania pyrotechniky i vhadzovania predmetov na hraciu plochu. Ďakujeme.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan Bratislava ´B´- MŠK Žilina ´B´ 5:2.
Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Kapitán Vladimír Weiss ml. po majstrovskej definitíve.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.