Úvod Správy Upevnené prvé miesto

Upevnené prvé miesto

Ženy Slovana v Šali výborne zvládli vstup do jarnej časti sezóny.

Ženám ŠK Slovan Bratislava sa vydaril vstup do jarnej časti sezóny. V zápase 11. kola základnej časti I. ligy zvíťazili na ihrisku svojho najväčšieho konkurenta Slovana Duslo Šaľa 2:1.

Belasé futbalistky viedli už po prvom polčase dvojgólovým rozdielom, domácemu tímu sa po prestávke podarilo iba zmierniť prehru. Naše hráčky si upevnili vedúce postavenie v tabuľke. Pred druhou Šaľou majú šesťbodový náskok a je len veľmi nepravdepodobné, že by do vyraďovacej časti súťaže nepostúpili z prvého miesta.

V Šali sa menej darilo žiačkám Slovana, ktoré súperkám podľahli 0:5 a v priebežnom poradí im patrí štvrtá pozícia.

11. kolo I. ligy žien:
Slovan Duslo Šaľa - ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:2) - góly ŠK Slovan: Škorvánková, Mravíková

11. kolo I. ligy žiačok:
Slovan Duslo Šaľa - ŠK Slovan Bratislava 5:0 (1:0)

Belasých reprezentuje stredný obranca Robert Tománek.
Aktuálna informácia o končiacich zmluvách hráčov.
V sobotu oslávime 105. narodeniny ŠK Slovan Bratislava! Naším súperom bude Žilina. Ktorý gól proti MŠK, na novom Tehelnom poli, bol doposiaľ najkrajší? Napíšte do komentára.