Úvod Správy Prípravné zápasy Otvorený zápas v dobrom tempe

Otvorený zápas v dobrom tempe

Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase s Al-Rayyan SC (2:2).

Boris Kitka: „Mali sme celkom dobrý vstup do zápasu, hlavne v úvodnej 15-minútovke. Potom bolo vidno, že Al-Rayyan mal štyroch-piatich hráčov s vysokou kvalitou, a bol v danom úseku lepší. Dnes si tieto kluby naozaj môžu dovoliť takýchto dobrých futbalistov, okolo ktorých to majú postavené, či trénerov. Myslím si, že aj z našej strany to bolo celkom dobré, najmä druhý polčas. Videli sme veľmi otvorený zápas s dobrým súperom. Po prestávke sa hralo z pohľadu systémov viac zrkadlovo, s množstvom situácií 1 na 1. Škoda, že sme niektoré veci nedotiahli, niekedy chýbala finálna prihrávka. V druhom dejstve sme dobre držali tempo až do konca. Duel splnil to, čo sme očakávali, na prípravné stretnutie sa hralo v celkom dobrom tempe.“

V nedeľu je na programe ligový šláger kola v Dunajskej Strede. Pozrite si všetky dôležité predzápasové info.
S naším odchovancom sme sa porozprávali o Taliansku, kde Strelo 2 roky pôsobil, no užili sme si aj medzinárodny juniorský turnaj DAKA Cup v Šamoríne spolu s Kucom, Tigranom a Milanom Borjanom.