Otvorený zápas v dobrom tempe

Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase s Al-Rayyan SC (2:2).

Boris Kitka: „Mali sme celkom dobrý vstup do zápasu, hlavne v úvodnej 15-minútovke. Potom bolo vidno, že Al-Rayyan mal štyroch-piatich hráčov s vysokou kvalitou, a bol v danom úseku lepší. Dnes si tieto kluby naozaj môžu dovoliť takýchto dobrých futbalistov, okolo ktorých to majú postavené, či trénerov. Myslím si, že aj z našej strany to bolo celkom dobré, najmä druhý polčas. Videli sme veľmi otvorený zápas s dobrým súperom. Po prestávke sa hralo z pohľadu systémov viac zrkadlovo, s množstvom situácií 1 na 1. Škoda, že sme niektoré veci nedotiahli, niekedy chýbala finálna prihrávka. V druhom dejstve sme dobre držali tempo až do konca. Duel splnil to, čo sme očakávali, na prípravné stretnutie sa hralo v celkom dobrom tempe.“

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Chceš sa stať novou hviezdou klubu? Neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.
Sandro Cruz v rozhovore nielen o sobotňajšom derby.

Neprehliadnite

V najnovšom dieli podcastu sme vyspovedali Andraža Šporara, nášho útočníka, ktorý je vo vynikajúcej streleckej forme. V podcaste sa dozviete zaujímavé informácie o Andražových skúsenostiach zo zahraničných líg, jeho streleckom inštinkte, aktuálnej forme a mnoho ďalších zaujímavých vecí.
Opäť je tu derby! Slovan vs Spartak, v sobotu 11. apríla o 18:00 na Tehelnom poli. Na štadióne i v jeho okolí to bude počas celej soboty žiť derby atmosférou.
Pokračovanie úspešného reklamného spotu k najbližšiemu derby zápasu medzi Slovanom a Trnavou!

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.