Úvod Správy Fanúšikovia On-line kvíz s Niké na zápase s Dunajskou Stredou

On-line kvíz s Niké na zápase s Dunajskou Stredou

Zasúťažte si o skvelé ceny.

Aj na nedeľňajšom atraktívnom zápase s Dunajskou Stredou, ktorým uzavrieme jesennú časť sezóny, budete môcť súťažiť o skvelé ceny. Pripravujeme pre vás polčasový on-line kvíz s Niké.

Opäť sme pre vás pripravili šesť otázok, týkajúcich sa nielen vzájomných zápasov s Dunajskou Stredou. Pre väčšiu úspešnosť v kvíze odporúčame pozorne sledovať články na klubovom webe či zápasový bulletin. Pri každej otázke máte na výber zo štyroch odpovedí, pričom vždy len jedna je správna. Boduje sa ako správnosť, tak aj rýchlosť odpovedí.

On-line kvíze s Niké súťažíte o skvelé ceny. V prípade, že v celom kvíze zvíťazí plnoletý fanúšik, získa žreb v hodnote 200 eur, čapicu Peťa je lyžovanie a vianočný medovník ŠK Slovan. Ak bude víťaz neplnoletý, vyhrá okrem čapice a medovníku originálny dres ŠK Slovan. Druhý v poradí získava v prípade, že je plnoletý, žreb v hodnote 100 eur, čapicu Peťa je lyžovanie a vianočný medovník ŠK Slovan, ak neplnoletý, tak získa klubový šál, čapicu i medovník. Tretí v poradí vyhráva žreb v hodnote 50 eur, čapicu a medovník, pričom ak bude neplnoletý, získa popri čapici a medovníku tričko ŠK Slovan.

On-line kvíz s Niké sa začína cez polčasovú prestávku zápasu s Dunajskou Stredou.

Vstupenky na zápas ŠK Slovan – DAC Dunajská Streda sú v predaji online na https://ticketmedia.sk/performance/1404/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-DAC-1904-DUNAJSKA-STREDA

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozývame vás na zostávajúce domáce zápasy.
ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.
ŠK Slovan Bratislava ´B´- MŠK Žilina ´B´ 5:2.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.