Úvod Správy Fanúšikovia Autogramiáda v OC Tehelko vyvolala obrovský záujem + FOTO

Autogramiáda v OC Tehelko vyvolala obrovský záujem + FOTO

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli.

Doslova stovky fanúšikov v utorok podvečer zaplnili OC Tehelko, aby sa stretli so svojimi obľúbenými hráčmi. Radosť mali veľkí i malí, a veľmi radi boli aj naši hráči s hlavným trénerom, ktorí sa ochotne venovali fanúšikom.

Novootvorené OC Tehelko zažilo naozaj poriadny nápor belasých priaznivcov všetkých vekových kategórií. Deti sa počas čakania na podpisy či fotografie zabavili pri multiballe na interaktívnej LED stene či vo FUTBOX Aréne.

Keď o 17:00 prišli za zvukov našej gólovej pesničky ´Freed from desire´ naši hráči, a zakrátko aj hlavný tréner Vladimír Weiss st. súčasne s generálnym riaditeľom Ivanom Kmotríkom ml., zavládlo doslova belasé šialenstvo v dobrom slova zmysle. Fanúšikovia búrlivo privítali hráčov, a potom sa už spustila vlna podpisov či spoločných fotografií na pamiatku.

„Je to pre nás vzácne, stretnúť sa takto s fanúšikmi. Vnímame to aj ako odvďačenie za celú jeseň, a veľmi radi sme sa im venovali a podpísali kartičky,“ povedal na autogramiáde Juraj Kucka, zástupca kapitána.

Zástup fanúšikov bol priam nekonečný, hneď od vstupu do OC Tehelko z námestia štadióna. Priaznivci Slovana si čas strávený v novootvorenom obchodnom centre, ktoré je súčasťou komplexu štadióna Tehelné pole, naozaj užili. A rovnako šťastní a usmiati boli aj naši hráči spolu s hlavným trénerom.

„Čakali sme, že príde veľa ľudí, ale úprimne, nie až toľkoto (úsmev). Sme milo prekvapení a ďakujeme všetkým, ktorí prišli,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Ďakujeme, slovanisti a slovanistky, a veríme, že sa vám páčilo!

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.
ŠK Slovan Bratislava ´B´- MŠK Žilina ´B´ 5:2.
Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.