Úvod Správy Fanúšikovia Dnes fanzóna v OC Tehelko i na námestí

Dnes fanzóna v OC Tehelko i na námestí

Vo štvrtok to bude žiť aj pred bránami štadióna.

Belasí vo štvrtkovom zápase Európskej konferenčnej ligy UEFA s Olimpijou Ľubľana zabojujú o prvé miesto v skupine a priamy postup do osemfinále. Pre fanúšikov sme pripravili fanzónu, kde sa môžu správne naladiť na samotný zápas. Otvorená bude vo štvrtok od 18:00 v OC Tehelko a súčasne na námestí štadióna.

V OC Tehelko sa ešte v utorok uskutoční autogramiáda celého prvého tímu, spojená s ďalšími zábavnými aktivitami pre deti i dospelých. Tie budú pokračovať aj v stredu – v OC Tehelko sa uskutoční turnaj kategórie U10 vo FUTBOX aréne a k dispozícii bude multiball na interaktívnej LED stene.

A vo štvrtok to tu bude skutočne žiť. Ešte pred atraktívnym zápasom s Ľubľanou, na ktorý je predaných necelých 13 000 vstupeniek, sme pre vás pripravili koncept indoor&outdoor fanzóny. Aktivity vnútri sa uskutočnia v OC Tehelko, vonkajšie na námestí štadióna.

Fanzóna sa otvára od 18:00, čiže tri hodiny pred výkopom. V OC Tehelko si budete môcť zahrať vo FUTBOX aréne, pripravený bude multiball na interaktívnej LED stene a budete mať možnosť odfotiť sa s majstrovskou trofejou. Priamo v OC Tehelko bude otvorený stánok, kde si budete môcť zakúpiť originálne dresy ŠK Slovan či klubové šále. O dobrú náladu sa postará DJ spoločne s moderátorom Tomaggiom.

Na námestí sme pre vás v rovnakom čase pripravili foodcourty s typickým vianočným sortimentom. Určite nezostanete hladní ani smädní. V ponuke budú typické vianočné nápoje ako čaj, varené vínko či punč, a rovnako tradičné jedlá ako ´cigánska´, klobásky či lokše. Samozrejme, v ponuke nebude chýbať ani čapované pivo.

Aj na námestí bude inštalovaná veľkoplošná obrazovka a reprodukovaná bude hudba od DJ-a i vstupy moderátora Tomaggia z OC Tehelko. Aj rámci fanzóny na námestí si zároveň budete môcť zakúpiť klubové suveníry.

20:00 sa uskutoční veľký online kvíz, ktorého sa môžu zúčastniť fanúšikovia ako v OC Tehelko, tak aj na námestí. Tí najlepší získajú atraktívne ceny vrátane originálneho dresu či voucheru na domáci zápas jarnej vyraďovacej fázy Európskej konferenčnej ligy. Následne vás poprosíme o presun na štadión, aby ste povzbudili hráčov už pri odchode z rozcvičky a zároveň aby ste pohodlne stihli úvodný výkop.

Vstupenky na zápas s Olimpijou Ľubľana sú v predaji online na https://ticketmedia.sk/performance/1454/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-NK-OLIMPIJA-LJUBLJANA

Tešíme sa na vás, slovanisti a slovanistky.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozývame vás na zostávajúce domáce zápasy.
ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.
ŠK Slovan Bratislava ´B´- MŠK Žilina ´B´ 5:2.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.