Úvod Správy Reprezentácia Kuco v postupovom zápase s gólom i asistenciou

Kuco v postupovom zápase s gólom i asistenciou

V akcii boli aj ďalší naši reprezentanti.

V úvode asociačného termínu boli v akcii viacerí naši reprezentanti. Juraj Kucka v kvalifikačnom zápase Slovensko - Island presnou hlavičkou po centri z rohu vyrovnával na 1:1, a v druhom polčase pripravil pekným pasom gólovú pozíciu pre Lukáša Haraslína. Kuco odohral plných 90 minút a prispel k postupu Slovenska na ME 2024, kde by mohol zažiť svoj štvrtý veľký šampionát. David Strelec bol pripravený na lavičke náhradníkov. 

Guram Kašia viedol Gruzíncov v kvalifkačnom stretnutí so Škótskom s kapitánskou páskou. Náš obranca odohral plnú minutáž, Gruzínci doma vybojovali cennú remízu 2:2. 

Cesar Blackman zasiahol do zápasu CONCACAF Ligy národov v Kostarike. Panama vyhrala v Kostarike hladko 3:0, Blackman naskočil do hry ako striedajúci hráč v 67. minúte. 

V akcii boli aj naši mladíci. Nino Marcelli Maximilián Marko nastúpili v základnej zostave slovenskej reprezentácie do 19 rokov v súboji kvalifikačného turnaja ME s Kosovom. Nino Marcelli odohral celý zápas, Maximilián Marko absolvoval 71 minút. Ďalší slovanista Alexej Maroš bol pripravený na lavičke náhradníkov. Slováci remizovali s Kosovom 1:1. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 16. kola Niké ligy ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (2:2).
ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok 2:2.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.
Belasá krv opäť potečie na dobročinné účely.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.