Úvod Správy Fanúšikovia Autogramiáda, súťaže či pivo zdarma – v nedeľu na Košice!

Autogramiáda, súťaže či pivo zdarma – v nedeľu na Košice!

Pozývame vás na zápas s Košicami.

Belasí sa po troch týždňoch sa znovu predstavia doma na Tehelnom poli. V nedeľu o 18:00 vyzveme v strhujúcom zápase rivalov FC Košice. Bude sa na čo pozerať nielen na ihrisku, ale aj v hľadisku.

Po takmer deviatich rokoch vyzveme v hlavnom meste klub z Košíc. Bolo to ešte 2. novembra 2014, keď sme v Bratislave zdolali vtedajší MFK Košice hladko 3:0. Odvtedy rivalita medzi najúspešnejším slovenským klubom a zástupcami z druhého najväčšieho slovenského mesta tichučko driemala, teraz však znovu ožíva.

Existuje hneď viacero dôvodov, prečo prísť v nedeľu na štadión. Pripravili sme pre vás niekoľko zaujímavých fanúšikovských aktivít ako pred začiatkom zápasu, tak aj počas neho.

Vstupenky na zápas s Košicami sú v predaji online na https://ticketmedia.sk/performance/1401/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-KOSICE

Autogramiáda Vladimíra Weissa ml.

Pred zápasom, od 17:00 do približne 17:30, pozývame všetky deti na štadióne na autogramiádu nášho kapitána Vladimíra Weissa ml., ktorý sa zotavuje zo zranenia. Autogramiáda sa uskutoční v detskom D-sektore, ktorý je vyhradený pre deti zo škôl a futbalových kluboch. Aj fanúšikom s deťmi z iných tribún na štadióne však bude umožnený presun do D-sektoru na autogramiádu.

Hviezdny doprovod

Chcete, aby vaše dieťa spoznalo, aké je to vychádzať spoločne s hráčmi na ligový zápas na vysvietenom Tehelnom poli? Aj vaše dieťa môže vyprevádzať hráčov a rozhodcov na zápas s Košicami. Rodičom detí ponúkame tri rôzne balíčky v rámci hviezdneho doprovodu, viac informácií TU.

Polčasový kvíz

Radi súťažíte, viete veľa o histórii či súčasnosti ŠK Slovan a chcete sa cez prestávku zabaviť? Prinášame vám polčasový kvíz, do ktorého sa budete môcť zapojiť prostredníctvom svojho smartfónu. Pripravených je 6 otázok, bodovať sa bude správnosť i rýchlosť odpovedí. Pre troch najlepších sú pripravené skvelé ceny.

Víťaz získa 2 VIP vstupenky na domáci zápas s Lille, druhý 2 vstupenky na domáci duel s Lille a tretí v poradí originálne tričko ŠK Slovan.

Pivo zadarmo od Ticketportal

Spoločnosť Ticketportal je partnerom zápasu ŠK Slovan – FC Košice. Sieť Ticketportal, dlhodobá trhová jednotka v oblasti ticketingu na Slovensku, prevzala spoločnosť Ticketmedia, prostredníctvom ktorej si ešte stále kupujete vstupenky na naše domáce zápasy.

V blízkej budúcnosti si však svoje miesto na stretnutia belasých budete môcť zakúpiť cez Ticketportal.sk. Aj preto vás sieť Ticketportal pozýva na zápas s Košicami a zabezpečí občerstvenie v podobe piva zdarma v bufetoch na štadióne počas celého zápasu.

Súťaž na našich sociálnych sieťach

V najbližších dňoch odporúčame pozorne sledovať naše sociálne siete. Prostredníctvom oficiálnych klubových komunikačných kanálov vám prinesieme jedinečnú súťaž, týkajúcu sa práve zápasu s Košicami.

Návšteva kabíny pre držiteľov permanentiek

Aj na zápase s Košicami pokračuje naša pravidelná aktivita pre dvoch vyžrebovaných držiteľov permanentiek. Títo verní fanúšikovia môžu pred zápasom navštíviť pripravenú kabínu nášho mužstva, pozrieť si vnútorné priestory na štadióna i predzápasovú rozcvičku priamo z hracej plochy.

 

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Viacero individuálnych ocenení pre belasých.

Neprehliadnite

Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.