Úvod Správy Fanúšikovia Informácie pre fanúšikov na derby

Informácie pre fanúšikov na derby

Prinášame informácie pre fanúšikov.

Už v nedeľu o 17:30 sa v Trnave odohrá najslávnejšie slovenské derby. Prinášame informácie pre fanúšikov Slovana Bratislava, ktorí sa chystajú podporiť belasých.

Vstupenky

Vstupenky do sektora slovanistov sú v predaji výhradne online na tomto linku -> https://cityarena.maxiticket.sk/ticket/select-event/id/15943/eventHash/6579803

Predaj bude prebiehať do soboty do 18:00, následne bude ukončený a už nebude možné zakúpiť si vstupenku.

Zápas bol vyhlásený ako rizikový, vstupenky sa predávajú na meno a priezvisko. Nezabudnite si preto platný preukaz totožnosti.

Viac informácií o vstupenkách TU.

Špeciálny vlak

Fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan organizuje špeciálny vlak do Trnavy. Stretávka je o 15:00 na železničnej stanici Bratislava – Nové Mesto, odchod vlaku je o 15:20. Zastávka v Pezinku je o 15:42. Cena vlaku je 13 €.

Viac informácií na Facebook Ultras Slovan

Otvorenie štadióna

Štadión sa otvára o 15:30, dve hodiny pred výkopom.

Parkovanie

Všetkým fanúšikom Slovana cestujúcim z Bratislavy odporúčame využiť špeciálny vlak. Mimobratislavskí fanúšikovia môžu v blízkosti štadióna využiť vyhradené parkovisko, ktoré bude zabezpečné a strážené Políciou SR. 

Fanúšikovia, ktorí pricestujú individuálne, majú zabezpečené parkovanie na parkovisku na Kollárovej ulici, ktoré sa nachádza vedľa KR PZ (viď. mapka na konci článku), a to už od 15:00. Príjazd na parkovisko je smerom od vlakovej stanice. V čase príchodu našich fanúšikov, o cca 16:10, bude Kollárova ul. z tohto dôvodu uzavretá.

Podpora nášho mužstva na prvom mieste

Čaká nás mimoriadne dôležitý a očakávaný zápas. Aj touto cestou by sme vás radi vyzvali, aby ste sa na derby v prvom rade venovali podpore nášho mužstva. Belasí budú vašu podporu potrebovať a určite urobia na ihrisku všetko pre to, aby vás potešili. V záujme nás všetkých je, aby sa po derby hovorilo a písalo o futbale a skvelej atmosfére. Ďakujeme.  

 

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Viacero individuálnych ocenení pre belasých.

Neprehliadnite

Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.