Úvod Správy Niké liga Spoločne s Ticketportal vás pozývame na zápas o prvé miesto

Spoločne s Ticketportal vás pozývame na zápas o prvé miesto

Ticketportal je partnerom zápasu s Trenčínom.

Po skvelom víťazstve v Ľubľane sa už v nedeľu o 18:00 opäť uvidíme na Tehelnom poli. Belasí privítajú AS Trenčín, aktuálneho lídra tabuľky. Na Trenčín strácame 5 bodov a máme ešte zápas k dobru, takže môžeme skonštatovať, že nás v nedeľu čaká priama bitka o prvé miesto. 

Partnerom zápasu s Trenčínom je spoločnosť Ticketportal, ktorá mala pôvodne zabezpečiť pivo zdarma pre fanúšikov. Po komunikácii medzi klubom a Ticketportal napokon bude pivo zdarma, avšak na účet generálneho riaditeľa Ivana Kmotríka ml., o čom sme vás informovali TU. Ticketportal zabezpečí pivo zdarma na nasledujúcom domácom zápase s Košicami, ktorý sa hrá 29. októbra. 

Sieť Ticketportal, dlhodobá trhová jednotka v oblasti ticketingu na Slovensku, prevzala spoločnosť Ticketmedia, prostredníctvom ktorej si môžete kupovať vstupenky na domáce duely belasých. Momentálne naďalej predávame vstupenky cez Ticketmedia.sk, no v blízkej budúcnosti si svoje miesto na domácich zápasoch najúspešnejšieho slovenského klubu budete môcť zabezpečiť cez Ticketportal.sk.

Spoločnosť Ticketportal je aj preto partnerom najbližšieho domáceho zápasu s AS Trenčín (nedeľa 8. októbra o 18:00 na Tehelnom poli). 

S radosťou oznamujeme, že spoločnosť Ticketportal bude v blízkej budúcnosti jediným Oficiálnym predajcom vstupeniek ŠK Slovan Bratislava. Radi by sme to patrične oslávili a preto sme sa stali partnerom najbližšieho zápasu. Pozývame všetkých fanúšikov aby si prišli užiť skvelú atmosféru a dobré pivo na účet Ticketportalu (na zápase s Košicami, pozn. red). Lebo Ticketportal sú zážitky,“ povedala Lucia Tobolková, marketingová riaditeľka spoločnosti Ticketportal.

Hráči veria, že aj v nedeľu sa zaplní Tehelné pole a slovanisti a slovanistky prídu podporiť svoj klub v dôležitom ligovom zápase. „Fanúšikovia boli skvelí, už pred zápasom sme veľmi cítili ich podporu a patrí im veľká vďaka. Aj oni si zaslúžili toto víťazstvo. Teraz sa už koncentrujeme na Trenčín, máme päť výhier v rade, verím, že v nedeľu príde šiesta,“ povedal kapitán Vladimír Weiss ml. po víťazstve v Ľubľane.

Vstupenky na zápas s AS Trenčín sú už v predaji od 10 eur online na -> https://ticketmedia.sk/performance/1400/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-AS-TRENCIN

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v sobotu o 15:00 predstavia v Podbrezovej.
Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na najbližší zápas FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava.
Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.