Úvod Správy Niké liga Tigran: Dobré, no môže to byť ešte lepšie

Tigran: Dobré, no môže to byť ešte lepšie

Tigran Barseghjan nielen o svojom nádhernom góle do siete Žiliny.

V aktuálnej sezóne má na konte 5 presných zásahov a 2 asistencie, zároveň sme po fauloch naňho kopali dve penalty v odvete prvého kola kvalifikácie Ligy majstrov v Luxembursku. Tigran Barseghjan sa dostáva do dobrej formy a v nedeľu ukázal, čo sa skrýva v jeho silnej ľavačke. Parádnym gólom, keď takmer roztrhol sieť, potešil belasých priaznivcov.

Tigran nás gólovo potiahol pri obrate s Podbrezovou, s Klaksvíkom zase centroval na víťazný gól Aleksandara Čavriča, a v podobnej situácii prihrával aj na presný zásah Davida Strelca so Žilinou.

„Treba si uvedomiť, že futbalisti žijú po týždňoch. V jednom týždni vyhrávate, všetko je skvelé a všetci vás milujú. V druhom prehrávate a všetko je to zrazu naopak. Momentálne sa však cítim dobre, no myslím si, že všetci si môžeme počínať ešte lepšie, pokiaľ chceme v tejto sezóne niečo dosiahnuť,“ povedal arménsky reprezentant.

Práve také okamihy, akými bol náš druhý gól proti Žiline, lákajú fanúšikov. Filip Lichý pri tejto situácii vybojoval loptu a Tigran ju tesne spoza šestnástky nezadržateľne napálil ľavačkou k bližšej žrdi. Z presného zásahu mal veľkú radosť, bol to dôležitý okamih pre ďalší priebeh.

„Futbal je emotívna hra, preto ju milujeme. Je vždy pekné, pokiaľ pomôžete tímu k víťazstvu, a nemusí to byť priamo gólom či asistenciou. Hráme tímový, nie individuálny šport. Jeden z nás na celom ihrisku nič sám nezmôže,“ pokračoval rodák z Jerevanu, ktorý v piatok oslávil okrúhle tridsiate narodeniny. 

Už v stredu o 18:00 nás čaká dohrávka v Ružomberku, kde sa nikdy nehrá ľahko. Naše posledné zápasy v Ružomberku boli vždy tesné. Tigran Barseghjan má na ten posledný, ktorý sme tam odohrali, veľmi pekné spomienky. V auguste minulého roka totiž gólom v závere stretnutia rozhodol o našom triumfe 1:0.

„Posledné zápasy boli fakt dobré. Všetci sa z toho tešíme a snažíme sa radovať z prítomného momentu. Na druhej strane, ako som už spomenul, musíme byť ešte lepší a pokračovať. Nič v živote totiž neprichádza ľahko či bez akýchkoľvek ťažkostí,“ uzavrel Tigran.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
PFC Ludogorec – ŠK Slovan Bratislava 1:0
Priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí v nedeľu o 17:30 vyzvú Ludogorec.

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Od dnešného dňa si môžete stiahnuť našu novú mobilnú aplikáciu.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.