Úvod Správy V sobotu o 14:30 proti 1.FC Tatran Prešov

V sobotu o 14:30 proti 1.FC Tatran Prešov

Boj o titul, slnečno a teplo, nová fun zóna, prídite podporiť Slovan proti Prešovu.

Belasí nastúpia v sobotu o 14:30 v treťom zápase jarnej časti Corgoň ligy proti 1.FC Tatran Prešov. V predchádzajúcich dvoch stretnutiach sme získali šesť bodov a udržali si naďalej jednobodový kontakt s vedúcou Žilinou.

Slnečno, teplých 20°C, tak znie predpoveď počasia na sobotu. Rodičia s deťmi môžu využiť novú fun zónu na Slovane, ktorá bude otvorená už od 12:30 a pre deti budú opäť prichystané mnohé atrakcie. Rodičia sa budú môcť zatiaľ občerstviť v bufete a príjemne tak stráviť so svojimi deťmi sobotňajšie popoludnie. Už teraz vieme, že rodinný sektor bude opäť plný, pretože očakávame približne rovnaký počet detí ako na zápase s Dunajskou Stredou. Veríme, že fanklub Belasá Šlachta sa opäť predvedie vo vynikajúcom svetle ako naposledy a spolu s deťmi z rodinného sektora vytvoria pravú futbalovú atmosféru.

Naše mužstvo čakajú najbližišie tri „anglické“ týždne, kedy v priebehu 22 dní odohrá šesť zápasov, ktoré môžu byť v konečnom dôsledku veľmi dôležitými pri rozhodovaní v boji o titul, či zisk slovenského pohára. Aj preto sa spoliehame na podporu našich fanúšikov.

Všetkých fanúšikov Slovana a futbalu týmto pozývame na sobotný zápas a tešíme sa na vašu návštevu a podporu!

Upozorňujeme fanúšikov na nové organizačné zmeny vstupu fanúšikov na štadión. Informácie o cenách vstupeniek a o novej rodinnej vstupenke nájdete tu.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v piatok o 17:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Poznáme nášho súpera v osemfinále Slovnaft Cupu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.