Úvod Správy Slovnaft Cup Povinný postup v sympatickom prostredí

Povinný postup v sympatickom prostredí

Hodnotenie hlavného trénera Vladimíra Weissa st. po zápase 2. kola Slovnaft Cupu v Svätom Jure (7:0).

Vladimír Weiss st.: „Dosiahli sme povinné pohárové víťazstvo. Bral som to predovšetkým ako dobrý tréning, aj keď cez prestávku bolo potrebné zvýšiť hlas, pretože nie všetci sme behali tak ako by sme mali. Druhý polčas bol z našej strany lepší. Dnes to bola naša povinnosť postúpiť v tomto sympatickom prostredí. Mali sme piatich reprezentantov a troch zranených hráčov, dohrávali sme aj s mladými futbalistami z juniorky. Od nedele v rozmedzí desiatich dní hráme štyri zápasy, to nás čaká a neminie, no chceli sme to a máme to. Musíme dobre a rozumne trénovať a ísť od zápasu k zápasu. Verím, že v priebehu týždňa sa dá dokopy aj Vlado (Vladimír Weiss ml.) a bude k dispozícii. Trénuje totiž s tímom, aj keď ešte nie v plnej záťaži.

Teším sa z Richarda Križana, má výborný timing (načasovanie, pozn. red), chce, čaká na svoju šancu a tvrdo pracuje. Góly by však mali dávať aj iní, ktorí sú vpredu. Som rád, že Rišo dal tri, rovnako sa presadili David Strelec či Malik Abubakari, no od viacerých hráčov som najmä v prvom polčase očakával väčšiu aktivitu.“