Úvod Správy Okrem najstarších všetci víťazne

Okrem najstarších všetci víťazne

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Počas uplynulého víkendu sa začala jarná časť sezóny v dorasteneckých súťažiach. Trom zo štyroch výberov Slovana sa vydaril víťazný štart do odvetnej polovice ich súťaží.

Druholigoví starší dorastenci do 18 i 16 rokov dosiali jednogólové víťazstvá (1:0 a 2:1) nad o rok staršími družstvami Interu Bratislava. Tím ŠK Slovan U17 položil základ svojho jasného triumfu 3:0 nad Dubnicou už v úvodnej desaťminútovke, v ktorej dvakrát skóroval. Veľmi dobrý vstup do duelu s Považanmi mali aj najstarší dorastenci Slovana. Už v 6. min sa ujali vedenia, lenže hostia aj zásluhou vlastného gólu ešte do prestávky skóre otočili. Belasí po zmene strán vyrovnali, ale už o pár minút opäť zbytočne inkasovali. V závere ešte Dubnica dvoma gólmi prikrášlila svoje víťazstvo.