Úvod Správy Juniori Belasá juniorka vysoko podľahla ex-ligistovi

Belasá juniorka vysoko podľahla ex-ligistovi

ŠK Slovan Bratislava ´B´ - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:5.

Belasej juniorke vôbec nevyšiel zápas 6. kola II. ligy. Naši mladíci inkasovali od Liptovského Mikuláša, ktorý hral v uplynulom ročníku najvyššiu súťaž, päť gólov, a zaznamenali prvú domácu prehru v ročníku.

Našim mladíkom nevyšiel už vstup do stretnutia, keď rýchlo inkasovali po hlavičke Bartoša. V 13. minúte už bolo 0:2 po tvrdej strele Trabalíka. V bráne našej juniorky nastúpil Martin Trnovský, ktorý odchytal prvý zápas po zranení, ani on však nemohol zabrániť ďalším presným zásahom Liptákov. Bartoš po kombinácii zblízka dal na 0:3 a Jendrišek potom nechytateľne do ľavého horného rohu upravil na 0:4. Dielo skazy z pohľadu belasých dokonal Diviš.

Naši juniori už po prestávke nedokázali skorigovať nepriaznivé skóre a utrpeli druhú prehru v sezóne. Najbližšie sa belasí predstavia na pôde Tatrana Prešov, ktorý domáce stretnutia hráva v Ličartovciach. Úvodný výkop bude v sobotu 9. septembra o 16:00.

„V prvom polčase sme prakticky neboli na ihrisku...Súper bol vo všetkých herných činnostiach lepší a rýchlejší, my sme hrali bez pohybu a patričného nasadenia. Doslova sme hosťom darovali lacné góly naším nedôrazom a hrubými individuálnymi chybami. Po prestávke sme sa v niečom zlepšili, ale celkovo to bolo dnes z našej strany strašne málo. Bez nasadenia a ochoty behať sa dnes futbal hrať nedá. Som veľmi sklamaný, ale musíme sa z tejto prehry poučiť,“ povedal tréner Vladimír Gála.

ŠK Slovan Bratislava ´B´ - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:5 (0:5)

Góly: 4. a 29. R. Bartoš, 13. Trabalík, 31. Jendrišek, 45. Diviš

Žltá karta: 36. Gerát (Liptovský Mikuláš)

Rozhodovali: Vaňo – Zemko, Tokoš

Návšteva: 110 divákov

Slovan: Trnovský – Szalma (76. Mičák), Habodasz, Marušin, Baláž (46. D. Murár) – Hornyák (59. Koseček), Kušnír – Maroš (83. Marko), Božík, Mišovič – Isaac (46. Spáčil)

Liptovský Mikuláš: Vajs – Štrba, Klimek, Gerát (53. Staš), R. Bartoš (68. P. Voško), Diviš (68. Mazanovský), Trabalík, Laura, Appiah, Teplan (73. Bielák), Jendrišek (73. Iseni)