Úvod Správy Zápas o jednom góle

Zápas o jednom góle

Vladimíra Weissa potešil fakt, že zápas rozhodol práve Mészaros.

Vyjadrenia trénerov po stretnutí 21.kola Corgoň ligy medzi MFK Košice a ŠK Slovan Bratislava:

Vladimír Weiss st. (tréner Slovana): "V danej situácii sú to pre nás zlaté body. Košice hrajú doma dobre, majú technické mužstvo, vypracovali si niekoľko šancí. My sme ich tlak nejako prežili. Zápas bol o jednom góle a strelil ho náš  najmladší a najlepší náš hráč Karol Mészáros. Je to perspektívny chlapec, ktorý má budúcnosť pred sebou. Som rád, že práve on rozhodol tento zápas."

Ladislav Šimčo (tréner Košíc): "Na Slovan sme sa dobre pripravili po taktickej stránke. Prakticky počas celého zápasu sme ho nepustili do šance, čo si veľmi vážim. Žiaľ, napriek tomu sme prehrali. Nie vždy je výsledok spravodlivý. Dnes by tomuto zápasu svedčil iný výsledok. Slovan ukázal svoje skúsenosti, vyhral a pokračuje v boji o majstrovský titul."

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v piatok o 17:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Poznáme nášho súpera v osemfinále Slovnaft Cupu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.