Úvod Správy Slovan TV PREVIEW: ŠK Slovan Bratislava - Maccabi Haifa FC

PREVIEW: ŠK Slovan Bratislava - Maccabi Haifa FC

Pozrite si preview Slovan TV pred zajtrajším zápasom.

Belasých dnes o 20:30 čaká úvodný duel 3. kola kvalifikácie Ligy majstrov s izraelským šampiónom Maccabi Haifa. Na Tehelnom poli ich poženie dopredu viac než 21-tisíc fanúšikov.

Pre tri žlté karty bude chýbať kapitán Vladimír Weiss ml., naopak, k dispozícii je David Strelec, ktorého klub stihol dopísať na európsku súpisku.

„Všetci sú zdraví, chýba akurát Vlado (Vladimír Weiss ml.) kvôli žltým kartám. Budeme ho musieť nahradiť. Na zápas sa tešíme, súpera máme dôkladne rozobraného, určite však aj on nás. Verím, že ľudia nás podporia a pomôžu nám dostať sa do pozitívnej emócie. Určite budeme zrejme väčšinu času hrať bez lopty, pretože Maccabi má veľmi kvalitný tím, my máme typologicky iných hráčov. Nebudeme sa však báť hrať a chceme byť nebezpeční smerom dopredu,“ povedal náš tréner Vladimír Weiss st. na predzápasovej tlačovej konferencii.

Belasí včera podvečer trénovali v Šamoríne, Maccabi absolvoval svoju tlačovku i tréning na Tehelnom poli. V domácom zápase chceme dosiahnuť výsledok, ktorý nám dá šancu do odvety, ktorá je na programe budúci utorok v Haife.

„Veľmi sa tešíme na náš vypredaný štadión i vynikajúceho súpera. Pred zápasom je však vždy všetko otvorené. Haifa má veľkú kvalitu, no keď máme zápal a disciplínu, dokážeme urobiť neuveriteľné veci. Verím, že sa nám podarí uhrať výsledok, ktorý nám dá šancu pred odvetou, pretože tam to bude veľmi náročné. Keď podáme kolektívny výkon, tak môžeme veriť v dobrý výsledok,“ doplnil tréner belasých.

Viac z tlačovej konferencie i tréningu si pozrite v preview na Slovan TV.

Zápas ŠK Slovan Bratislava – Maccabi Haifa sa začína v stredu 9. augusta o 20:30. Duel povedie lotyšská rozhodcovská trojica Treimanis – Gudermanis, Spassenikovs. K dispozícii je aj systém VAR.

Posledné voľné vstupenky si zakúpite na https://ticketmedia.sk/performance/1431/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-MACCABI-HAIFA-FC

Informácie pre fanúšikov nájdete TU.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Už v nedeľu o 17:30 sa v Trnave odohrá najslávnejšie slovenské derby. Prinášame vám predzápasové preview s asistentom trénera Borisom Kitkom.
Matúš Vojtko nielen o blížiacom sa derby.
ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.