Úvod Správy Silu Senice poznáme

Silu Senice poznáme

Belasí sa v stredu v Senici pobijú v prvom zápase o postup do semifinále Slovnaft Cupu.

Prvým jarným hvizdom odštartovala jarná časť Corgoň ligy a čas letí neúprosne ďalej. Už v stredu sa hráči Slovana predstavia vo štvrťfinále Slovnaft Cupu proti domácej Senici. Odveta je na programe 21. marca na Pasienkoch. Aký program teda čaká na hráčov do dňa zápasu?

„V pondelok sme mali na programe poobedný tréning rozdelený na dve skupiny. Chalani, ktorí mali po víkende v nohách deväťdesiat minút si len ľahko zahrali na malé bránky a druhá skupina mala o niečo náročnejší tréning. V utorok máme klasický predzápasový tréning a v stredu po spoločnom obede odchádzame na pohárový zápas do Senice,“ objasnil situáciu jeden z najmladších hráčov Slovana Karol Mészaros.

Vedenie deklarovalo na tlačovej koferencii predsezónne ciele a okrem titulu chce Slovan uspieť aj v domácom pohári. Senica však bude ťažký súper. Veríme, že hráči si momentálnu hernú pohodu prenesú aj na Záhorie.

„Do každého zápasu ideme s jasným cieľom vyhrať a predviesť čo najkrajšiu hru pre oko diváka, či je to liga, alebo pohár. Poznáme silu Senice a vieme aj to, že pohár sa hrá iným systémom ako liga. Preto nič nepodceňujeme a do Senice sa chystáme veľmi zodpovedne,“ pokračoval Mészaros.

Práve Karol sa proti Dunajskej Strede  prezentoval krásnym pasom na tretí gól. Tréner Weiss ocenil nielen túto prihrávku, ale i celý jeho prístup v príprave za veľmi pozitívny. Nechal si teda tento mladík nejakú lahôdku aj na stredajší pohárový súboj?

„Snažím sa nechať na ihrisku všetko, čo je v mojich silách a ukázať, že do Slovana patrím. Ak by som v stredu dostal šancu, určite urobím všetko pre to, aby som trénera opäť nesklamal a aby sme sa po zápase mohli všetci spolu tešiť,“ vyjadril svoje odhodlania mladý Slovanista.

Slovan má momentálne široký káder, ak rátame i zranených hráčov. Záťaž treba rozložiť na celé mužstvo a je len otázkou času, kedy dajú tréneri šancu od začiatku aj niektorým hráčom z lavičky. Preto treba poctivo drieť na každom tréningu, aby bol každý hráč pripravený naskočiť.

„To, či som na to pripravený vie najlepšie tréner. Rešpektujem každé jeho rozhodnutie a ak budem pripravený, som si istý,  že šancu od neho dostanem. Momentálne mi neostáva nič iné, len na sebe na tréningoch naďalej pracovať a stále napredovať,“ uzavrela jedna z nádejí belasých.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v piatok o 17:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Poznáme nášho súpera v osemfinále Slovnaft Cupu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.