Úvod Správy Fun zóna a rodinný sektor slávili úspech

Fun zóna a rodinný sektor slávili úspech

Záujem o rodinný sektor a fun zónu prekonal aj očakávania organizátorov.

ŠK Slovan Bratislava nezabúda na svojich fanúšikov a to ani na tých najmenších. S prevratnou novinkou, vytvorením rodinného sektoru s fun zónou prišiel bratislavský klub ako vôbec prvý na Slovensku.

„Pred spustením tohto projektu sme očakávali, že do fun zóny príde asi 200 až 300 detí. Nad všetky naše očakávania prišlo viac ako 600 detí s rodičmi. Sme z toho veľmi príjemne prekvapení. Verím, že sa nám podarí tento počet minimálne udržať a zvyšovať do ďalších zápasov, aby nás bolo stále viac,“ vyjadril veľkú spokojnosť PR riaditeľ Tomáš Straka. Podľa jeho slov je prvotný výsledok záväzkom do ďalšej práce: „ Záujem o prvý zápas nás motivuje do ďalšej práce a je pre nás mimoriadnym povzbudením na to, aby sme zapojili ďalšie deti a ďalšie školy do tejto činnosti.“

O vytvorení netradičného sektoru vedenie hovorilo aj s hráčmi či fanklubom. „Rozprávali sme sa o tom aj s hráčmi, no ani oni nemohli mať tušenie koľko detí na štadión napokon príde. Verím, že aj pre nich bolo detské povzbudzovanie príjemným futbalovým doplnkom,“ poznamenal Straka a doložil: „Mali sme tiež stretnutie s fanklubom, ktorý sa veľmi potešil realizácií tohto nápadu. Aj počas zápasu s Dunajskou Stredou bolo vidieť, že spolupráca týchto sektorov sa osvedčila.“

Už na prvý pohľad bolo atrakcií pre deti mnoho. Počas celého zápasu sa nikto nemohol nudiť. „K dispozícií je veľa atrakcií pre deti od 5 až do 12 rokov. Chcem veľmi pekne poďakovať partnerom, bez ktorých by sa nám realizácia tohto projektu nepodarila. Deti sa mohli zahrať na nafukovacích hradoch, mohli sa odfotiť, či sadnúť si do luxusných vozidiel, taktiež si odmerať silu svojej strely a množstvo ďalších atrakcií. Uskutočnila sa i autogramiáda s trénerom Vladimírom Weissom a Borisom Kitkom, ktorá mala veľký úspech,“ vymenoval aspoň niektoré zaujímavosti z fun zóny Tomáš Straka.

Video z radosti detí vo Fun zóne a ich povzbudzovania v sektore si môžete pozrieť tu

Fotogalériu nájdete na oficiálnej Facebook stránke projektu Mladý slovanista.


Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v piatok o 17:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Poznáme nášho súpera v osemfinále Slovnaft Cupu.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.