Úvod Správy Liga Majstrov Belasí pricestovali do Luxemburska

Belasí pricestovali do Luxemburska

Naše mužstvo večer čaká oficiálny tréning.

Prvý európsky výjazd v sezóne 2023/24. Výprava Slovana Bratislava pricestovala do Luxemburska, kde belasých v stredu večer čaká odveta 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov 2023/24 so Swift Hesper. Prvý zápas sa skončil nerozhodne 1:1.

Belasí absolvovali bezproblémový, približne 90-minútový let, z Bratislavy priamo do Luxemburgu. Náladu im nepokazilo ani krátke zdržanie ešte na štartovacej dráhe v Bratislave, spôsobené najmä vysokou intenzitou leteckej premávky počas letnej turistickej sezóny.

V Luxemburgu panuje podobne slnečné počasie ako v Bratislave, akurát teplota je o pár stupňov nižšia než u nás, čiže v porovnaní s víkendom tu nie je úplne tropické teplo. 

Vo výprave sú všetci hráči z našej európskej súpisky s výnimkou Juraja Kucku, ktorý videl v prvom stretnutí červenú kartu. Z tzv. B-listu (mladí hráči, narodení po 1. januári 2002), cestovali s tímom brankár Adam Hrdina a ofenzívny futbalista Nino Marcelli. K dispozícii je Kevin Wimmer, ktorý si pred týždňom odpykával jednozápasový dištanc za vylúčenie ešte z predošlého ročníka. 

„V odvete musíme byť ešte koncentrovanejší a maximálne pozorní. Chceme tento zápas zvládnuť. Verím mužstvu a som presvedčený, že na to máme, a postúpime,“ vyhlásil Aleksandar Čavrič, ktorý rovnako nechýba v našej výprave.

S belasými cestoval aj Ján Mucha, ktorý počas aktívnej kariéry pôsobil aj v najúspešnejšom slovenskom klube (2015 – 2017). Niekdajší slovenský reprezentant so skúsenosťami z Premier League posilnil realizačný tím, v ktorom sa bude snažiť brankárom odovzdávať svoje bohaté skúsenosti.

Viac informácií vám prinesieme vo večerných hodinách prostredníctvom oficiálnych komunikačných kanálov klubu. O 18:00 je na programe naša tlačová konferencia a o 18:30 oficiálny tréning.Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan získal druhú letnú posilu.
Naša prípravka zdolala aj Bayern Mníchov.
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.