Úvod Správy Niké liga Majstrovské oslavy s veľkou fanzónou

Majstrovské oslavy s veľkou fanzónou

Príďte sa poďakovať hráčom a osláviť s nimi piaty majstrovský titul v rade.

MAJSTROVSKÉ OSLAVY S VEĽKOU FANZÓNOU

Je to tu! Opäť prepisujeme históriu nielen nášho klubu, ale aj slovenského futbalu. Zisk v poradí už piateho majstrovského titulu za sebou je nový klubový a zároveň aj slovenský rekord. Od roku 2019 právom a s hrdosťou nepretržite držíme majstrovskú trofej nad hlavou! Tento úspech je úspechom hráčov a realizačného tímu, celého klubu a jeho partnerov, no a v neposlednom rade vašim úspechom, fanúšikov ŠK SLOVAN BRATISLAVA. Vaša podpora počas mimoriadne náročnej sezóny bola pre naše mužstvo veľmi dôležitá a preto majstrovský titul právom patrí celej belasej rodine.

Na posledný ligový zápas ŠK Slovan Bratislava – FK Železiarne Podbrezová pripravujeme nielen dôstojnú rozlúčku s ligovou sezónou, ale najmä majstrovské oslavy s veľkou fanzónou. Sme presvedčení, že emócie, ktoré sme spoločne zažívali počas celej sezóny, vyvrcholia na poslednom zápase, kde naši hráči zdvihnú majstrovskú trofej nad hlavy. Pripravte sa na sobotu 20.mája, pretože na Tehelnom poli to bude žiť už od poobedňajších hodín.
Vstupenky na zápas si môžete zakúpiť on-line → https://ticketmedia.sk/performance/1276/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FK-ZELEZIARNE-PODBREZOVA

PRED ZÁPASOM DO FANZÓNY
Všetkých fanúšikov bez rozdielu veku pozývame do fanzóny na námestí štadióna Tehelné pole a to už od 15:30, kde bude pripravené veľké majstrovské pódium, stánky s občerstvením a pivom, food trucky, rôzne súťaže, atrakcie pre deti i dospelých, majstrovský fotokútik s trofejou, majstrovské balóny a množstvo ďalšieho. Celou fanzónou vás bude sprevádzať moderátor Tomaggio. Veľkou peckou pre fanúšikov bude hudobný koncert bratislavskej rockovej kapely, zloženej z fanúšikov nášho klubu, ktorá okrem iného zahrá aj minimálne tri skladby o našom klube.

ZÁPAS A SLÁVNOSTNÝ CEREMONIÁL
Dobrú náladu z fanzóny si fanúšikovia prenesú priamo na štadión, kde naši majstrovskí hráči nastúpia na posledný ligový zápas sezóny proti FK Železiarne Podbrezová. Po zápase klub umožní fanúšikom osláviť majstrovský titul priamo na ihrisku. V tejto veci sa však obraciame na našich fanúšikov s prosbou a žiadosťou, aby vydržali na tribúnach až do konca zápasu a nenarušili tak priebeh samotného zápasu. Vopred ďakujeme. Po konci zápasu sa uskutoční slávnostný ceremoniál, kde pred zrakmi našich fanúšikov zdvihnú naši hráči majstrovský pohár nad hlavy.

MAJSTROVSKÉ OSLAVY NA NÁMESTÍ
Po slávnostnom ceremoniáli na ihrisku pozývame všetkých fanúšikov na námestie štadióna, kde sa bude naďalej čapovať pivo a ponúkať chutné jedlá. Veríme, že námestie bude zaplnené tak, ako sa na majstrov patrí. O skvelú náladu na námestí ešte pred príchodom našich hráčov sa bude starať DJ Tager s moderátormi Tomaggiom a Jakubom, a to za podpory namakanej bubnovej show a tanečníc. Zlatým klincom programu bude príchod majstrovských hráčov medzi fanúšikov a ich spoločná oslava titulu. Zdvihnutie majstrovského pohára nad hlavy, spustí na námestí sadu rôznych majstrovských efektov, na ktoré sa môžete tešiť 😊. Majstrovské oslavy na námestí potrvajú až do 22:00.

Program fanzóny pred zápasom:
15:30 Začiatok fanzóny a spustenie sprievodných aktivít:
- Mini futbalový turnaj Futbox
- Multiball
- Subsoccer
- Nafukovací terč
- Hlavičková súťaž
- Radarová bránka
- Majstrovský Facepainting
- Tipovačka s Fortunou
- Fotokútik s trofejou (fotografia na počkanie free)
- Fanshop (v ponuke aj majstrovské tričká a majstrovské prosecco)
- Bufety, pivo, nealko, food trucky s burgrami, palacinkami a prekvapením
- Rozdávanie majstrovských balónov
16:45 Koncert bratislavskej rockovej kapely z radu fanúšikov Slovana
17:40 Koniec fanzóny - presun na zápas.

Zápas a slávnostný ceremoniál:
18:00 Začiatok zápasu
19:55 Koniec zápasu (príprava pódia a slávnostného ceremoniálu)
20:15 Slávnostný ceremoniál a prevzatie majstrovskej trofeje

Pozápasové oslavy na námestí:
20:20 DJ Tager a moderátor
20:30 Bubnová show a tanečníčky
20:45 Privítanie majstrov na námestí
21:00 Zdvihnutie majstrovského pohára nad hlavy
22:00 Koniec osláv na námestí

Vstupenky na zápas si môžete zakúpiť on-line https://ticketmedia.sk/performance/1276/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FK-ZELEZIARNE-PODBREZOVA

Tešíme sa na vás a na spoločné majstrovské oslavy!

 

 

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Ponúkame exkluzívny zážitok pre vaše deti.
V rozmedzí troch dní nás čakajú dva domáce zápasy.
Milan Borjan po víťazstve v Trenčíne.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?
Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.