Výsledky našich dorastov.

Slovan U19 – I. liga starších dorastencov, 23. kolo

Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava 1 : 1 (0 : 0) Gól: T. Balko

Zostava: A. Mikoláš – Y. Kozák  (61.  P. Schmidt), D. Murár, M. Marko, R. Slovák, M. Nemeškürti, S. Benko, J. Šalkovič, M. Mišovič, A. Maroš (61. T. Balko), Z. Ivanics (73. B. Súkenník)

Michal Suchomel, tréner U19: V tomto zápase sme v prvom polčase zlým riešením nevyužili 3 - 4 náznaky gólových príležitostí. Súper nás potrestal v 58. min. gólom, nám sa podarilo len vyrovnať Balkom na konečných 1 : 1.

Slovan U17 - I. liga mladších dorastencov, 23. kolo

ŠK Slovan Bratislava – Dukla Banská Bystrica 2 : 1 (1 : 0) Góly: Husarčík, Želipský

Zostava: Spišák - Fronko, Spišiak, Arnold, Meliš – Kozyk (63. Denko), Jurišta, Murár - Slovák (40. Želipský), Rusnák (89. Dornai), Husarčík (Flannery)

Marián Bochnovič, tréner U17: Do zápasu sme vstúpili dobre, dali sme rýchly úvodný gól. Po góle sme však trochu poľavili z našej aktivity a prispôsobili sa súperovi, no napriek tomu sme boli v útoku nebezpeční. Vypracovali sme si gólové príležitosti, ale neboli sme efektívni. V druhom polčase sme v úvode pridali druhý gól po úniku a zakončení Želipského. Potom sa hra vyrovnala, ale hostí sme do šancí nepúšťali. Súper až v závere skóroval po štandardnej situácii. Víťazstvo, ktoré bolo úplne zaslúžené po priebehu celého zápasu, sme si už ustrážili.

Slovan U16 - 1. liga mladších dorastencov, 23. kolo

ŠK Slovan Bratislava – Dukla Banská Bystrica 5 : 3 (3 : 0) Góly: Mateáš 2, Németh, Veľký, vlastný

Zostava: Malovec – Lengyel (Lembak), Bachna, Lužák,  Švec – Gendiar (Hrica), Horváth (Holocsy), Mateáš – Veľký (Kotúček), Canolli (Novák), Németh

Attila Illés, tréner U16: Mali sme výborný vstup do zápasu a vytvorili sme si množstvo šancí, v ktorých sme boli efektívni. Hrali sme aktívne smerom dopredu, fungovali nám automatizmy v krajných vertikálach, góly sme dali po pekných kombináciách. V druhom polčase sme ostali aktívni a zvýšili stav o dva góly. V posledných 10. minútach zápasu sme zbytočne stratili koncentráciu aj kontrolu nad zápasom a inkasovali sme zbytočné dva góly. Okrem toho som s kolektívnym výkonom, ako aj s individuálnymi výkonmi, spokojný.

Poznáme program belasých až do siedmeho nadstavbového kola.