Úvod Správy Vstupenky Posledných 90 vstupeniek do Banskej Bystrice v predaji on-line

Posledných 90 vstupeniek do Banskej Bystrice v predaji on-line

Celkovo je pre našich fanúšikov k dispozícii cez 1200 vstupeniek.

UPDATE: 12.5. o 21:00 h - v predaji zostáva už len posledných 90 ks vstupeniek!

Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na zápas predposledného kola nadstavbovej časti Fortuna ligy MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava. Zápas v Banskej Bystrici je na programe v sobotu 13.mája o 16:30 hod.

Belasých čaká už v sobotu zápas, ktorý možno definitívne rozhodne o majstrovi Slovenska na rok 2023. Dukla Banská Bystrica nám vyšla maximálne v ústrety a poskytla nám viac ako 1200 vstupeniek. Veríme, že minimálne bod získame a cesta domov bude o to radostnejšia.

Vstupenky do našich sektorov sú v predaji on-line na nasledovnom linku → https://vstupenky.mfkdukla.sk/events/64535797c213bb7595281759

Po kliknutí na link sa treba zaregistrovať alebo ak už máte vytvorený účet, tak prihlásiť sa. Následne si vyberte zo sektorov označených „ŠK Slovan“, zvoľte si miesto a počet kusov. Na priloženej mapke sú naše sektory B1, B2, B3, B4, B5, B6, C1 a C2. Maximálny počet vstupeniek na 1 nákup je 5 (päť) vstupeniek. Ku každej vstupenke je však potrebné uviesť meno a priezvisko, adresu a dátum narodenia.

Cena vstupenky bola organizátorom stanovená na 6 eur, platba je možná len online cez platobnú bránu. Po úhrade vám príde vstupenka do mailu. V prípade, ak by neprišla, obráťte sa emailom na adresu t.bednarova12@gmail.com . Vstupenky budú v online predaji dostupné do výkopu zápasu - soboty, 13. mája do 16:30 hod. Po tomto termíne už nebude možné kúpiť si vstupenku do sektora hostí, rovnako nebude možné osobné zakúpenie si vstupenky v deň zápasu.

Zápas nateraz nie je vyhlásený ako rizikový, no je potrebné pri kúpe vstupenky vyplniť nasledovné údaje: meno a priezvisko, trvalé bydlisko a dátum narodenia. Ďalej upozorňujeme našich fanúšikov, aby mali so sebou platný preukaz totožnosti, kvôli jej možnému overovaniu pri vstupe do sektoru hostí, s údajmi uvedenými na vstupenke.

Parkovanie pre našich fanúšikov bude zabezpečené na parkovisku pri Plážovom kúpalisku, žiadame, aby naši fanúšikovia dodržiavali pokyny organizátora, ktorí budú usmerňovať dopravu.

Spolu sme Slovan!

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Na Tehelnom poli sa počas víkendu uskutočnil premiérový ročník Noci na Tehelku - pozrite si, ako to vyzeralo.
Poznáme okruh súperov pre prvé kvalifikačné kolo Ligy majstrov.
Naši mladíci oslávili prvenstvo doma na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Pozývame vás na Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.