Úvod Správy Niké liga Retro derby aj s fanzónou na námestí

Retro derby aj s fanzónou na námestí

Pozývame vás na Tehelné pole.

V piatok o 20:30 sa na Tehelnom poli uskutoční už 168. najslávnejšie slovenské derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava. Vždy výnimočný zápas bude ešte niečím špeciálny – ponesie sa v retro-štýle s dôrazom na tridsiate výročie existencie samostatnej slovenskej ligy.

Belasí i Spartak nastúpia v retro-dresoch, ktoré sú kópiami dobových dresov z ročníka 1993/94. Pamätníci sa teda budú môcť preniesť do éry zo začiatku 90-tych rokov ešte na starom Tehelnom poli. Dresy poputujú do dražby, ktorej celý výťažok bude venovaný postrelenej kadetke Miške.

V piatok sa bude hrať o veľa. Význam zápasu snáď ani netreba zdôrazňovať – belasí bojujú s DAC o titul, pričom na svojho konkurenta strácajú jediný bod. V prípade priaznivého výsledku by sme sa minimálne do nedele večera mohli dostať na prvé miesto, čo je motivácia sama o sebe. V závere sezóny už môže byť každý duel i každý bod rozhodujúci, preto bude mať aj toto derby v sebe veľký náboj.

Pre fanúšikov je pripravená fanzóna na námestí štadióna. Od 18:00 sa v nej budete môcť tešiť na pestrý sprievodný program, ktorý sa sčasti tiež ponesie v retro-štýle. Súčasťou fanzóny budú retro-atrakcie, hudobný orchester a predovšetkým autogramiáda legiend. Na autogramiáde sa zúčastnia viaceré osobnosti najúspešnejšieho slovenského klubu – Tomáš Stúpala, Vladimír Kinder, Ladislav Pecko, Róbert Tomaschek Marián Zeman.

Vo fanzóne sa budete môcť tradične občerstviť čapovaným pivom, a v rámci retro-štýlu si budete môcť dopriať aj tradičnú cukrovú vatu.

Vstupenky na derby sú v predaji od 8 eur online na https://ticketmedia.sk/performance/1275/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-SPARTAK-TRNAVA

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.
ŠK Slovan Bratislava ´B´- MŠK Žilina ´B´ 5:2.
Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.