Úvod Správy Juniori Belasí mladíci remizovali s ex-ligistom

Belasí mladíci remizovali s ex-ligistom

Naši juniori získali cenný bod.

Belasá juniorka v 26. kole II. ligy privítala FK Pohronie, minuloročného účastníka najvyššej súťaže. Naši mladíci, ktorí tentoraz s výnimkou Adama Hrdinu nastúpili bez hráčov z A-tímu, získali cenný bod za remízu 1:1.

Od úvodu sa hralo v dobrom tempe a so zaujímavými situáciami na oboch stranách. Belasí sa ujali vedenia po kurióznej situácii. Hosťujúci Mráz chcel poslať hlavou ´malú domov´ brankárovi, loptu však príliš nadvihol, a tá napokon skončila v sieti Pohronia – 1:0. Hostia sa snažili o vyrovnanie, ešte v prvom polčase trafili brvno. Napokon sa dočkali v druhom polčase, keď Mazan trafil spoza šestnástky k pravej žrdi – 1:1. Stretnutie bolo až do konca otvorené, šance belasých sa neujali, pri príležitostiach hostí zase Hrdina podržal belasých.

Naša juniorka tak v tabuľke preskočila Púchov a je na piatom mieste so ziskom 38 bodov. Belasí sa najbližšie predstavia v Komárne, kde sa bude hrať v sobotu 29. apríla o 16:00.

ŠK Slovan Bratislava ´B´ – FK Pohronie 1:1 (1:0)

Góly: 36. F. Mráz (vl.) – 60. Mazan

Žltá karta: 28. Sanusi (Pohronie)

Rozhodovali: Gregorec – Štrbo, Dobrík

Návšteva: 70 divákov

Slovan: Hrdina – Mičák, Baláž, Szalma, Tóth – Koseček (87. Ivanics), Hornyák – N. Marcelli (87. Marušin), Kušnír (80. Marko), Chobot (72. Borovský) – Božík (80. Maroš)

Pohronie: Danko – Prikryl, Majdan, F. Mráz, Bonsu, Grendel, Mazan, Barbora, Urgela (78. Netolický), Dzankovic (61. Čunta), Sanusi (61. Tatar)